Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
20 МЛН. ГРИВЕНЬ ЦЬОГО РОКУ ПЛАНУЮТЬ ВИТРАТИТИ НА ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ
128

20 МЛН. ГРИВЕНЬ ЦЬОГО РОКУ ПЛАНУЮТЬ ВИТРАТИТИ НА ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ

Найбільших витрат із обласного бюджету вимагає утримання доріг, зокрема і в зимовий період. Для цих потреб Укравтодором вже перераховано 125 мільйонів гривень, -повідомив на брифінгу Дмитро Кобченко, начальник обласної Служби автомобільних доріг. 20 мільйонів гривень цього року планують витратити на ямковий ремонт доріг місцевого значення Полтавщини.
 Дмитро Кобченко, нач. Служби автомобільних доріг в Полтавській обл.
"До ямкового ремонту ДП "Полтаваавтодор" приступив за півтора місяці. Спочатку ми виконували аварійний ремонт холодним асфальтобетоном.."

Говорили на брифінгу і про довгобуди -приміщення, які почали зводити ще у 80-90 рр, але до цього часу так і не здали в експлуатацію. Найбільший такий проект -Полтавський протитуберкульозний диспансер, будівництво якого розпочали ще 1993 року.
Тимофій Голбан, нач. управління капітального будівництва ОДА
"Загальна кошторисна вартість складає 30 мільйонів. Це станом на 2012 рік. Перший пусковий комплекс -діагностичний блок, коштує 129 мільйонів. На 1 січня було вже витрачено 67 мільйонів, залишилося ще 62, щоб добудувати корпус."

Всього на території Полтавщини спеціальна комісія нарахувала 30 довгобудов. Це свідчить про розпорошення коштів, які перешкоджають вчасному завершенню будівельних робіт, -зауважив Тимофій Голбан. Тому наразі необхідно зосередити фінанси на перспективних приміщеннях.