Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Волонтерів «Полтавського Батальйону Небайдужих» нагородили медалями «За жертовність та любов до України».
351

Волонтерів «Полтавського Батальйону Небайдужих» нагородили медалями «За жертовність та любов до України».

Волонтерська організація «Полтавський Батальйон Небайдужих» існує вже близько року. За заслуги перед Батьківщиною полтавських волонтерів відзначили медалями «За жертовність і любов до України» Української православної церкви Київського патріархату. Медаль впровадив Патріарх Філарет. Вручають нагороду героям Майдану, воїнам АТО на Сході України та волонтерам, які допомагають українській армії. Перед церемонією нагородження Патріарх Філарет висловив слова вдячності волонтерам Полтавщини:

Філарет, Патріарх Української Православної Церкви Київського Патріархату:
"- Те, що ви робите - це і є виявлення любові до ближніх, до свого народу, до своєї Батьківщини."

Отримала нагороду і наймолодший волонтер Батальйону Небайдужих - десятирічна Ліза. Вона разом з мамою готує та запаковує сухі пайки для військовиків.

Ліза, волонтер ГО «Полтавський Батальйон Небайдужих»:
"- Це дійсно важливо тому, що хто, як не ми. Ми повинні самі захищати свою батьківщину, і ми не повинні чекати, коли там хлопці будуть воювати за нас, а ми будемо сидіти і просто дивитися телевізор."

Також отримали нагороди мати загиблого військового Сергія Лимара Людмила та демобілізований артилерист Андрій Хижняк. Боєць відвоював рік, підтримував артвогнем кіборгів у Донецькому аеропорті. Якби не волонтерська підтримка, каже чоловік, українська армія і добровольчі угрупування могли б припинити своє існування.

Андрій Хижняк, демобілізований:
"- Это не только моя медаль, это медаль всем, кто нас снабжал, нам помогал. Батальйон Небайдужих, простые люди, которые приносили в храм последние деньги на помощь нам."

У Батальйоні Небайдужих говорять: це для них визнання і стимул для подальшої роботи.
Федір - Архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП
"- Фактично це відзнака праці, жертовності, подвигу, який здійснюють сьогодні волонтери з Полтавщини, допомагаючи нашим воякам, наближаючи нашу перемогу, всього українського народу."

За словами Архієпископа по закінченню війни волонтерська організація і надалі планує продовжити свою благодійну діяльність.