Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
У ПОЛТАВСЬКОМУ АПЕЛЯЦІЙНОМУ СУДІ ОБИРАЛИ ОЧІЛЬНИКА
307

У ПОЛТАВСЬКОМУ АПЕЛЯЦІЙНОМУ СУДІ ОБИРАЛИ ОЧІЛЬНИКА

Полтавський обласний Адміністративний суд обирав нового голову. Судді кримінальної та цивільної палат зібралися, щоб таємним голосуванням визначити, хто очолюватиме установу протягом наступних 2 років. Кандидатів лише двоє: Андрій Рябішин, який обіймає посаду голови з жовтня 2013 року і його заступник Сергій Гальонкін. До початку голосування претендентам дають слово. Першим виступає Пан Гальонкін. Він обіцяє: якщо крісло дістанеться йому, обов’язково об’єднає кримінальну та цивільну палати.

Сергій Гальонкін, кандидат на посаду голови Апеляційного суду Полтавської області
"Історично склалося, що ми знаходимося в різних приміщеннях. Всі основні рішення повинні обговорюватися загальними зборами колективу."

Його опонент Андрій Рябішин теж дає, так би мовити, «передвиборчі обіцянки». Говорить: залишившись на посаді, відновить довіру до судів, а ще - зробить діяльність відкритою.

Андрій Рябішин, кандидат на посаду голови Апеляційного суду Полтавської області
"Сприяти формуванню позитивного іміджу суду в суспільстві шляхом висвітлення діяльності в ЗМІ та на сайті, шляхом участі в семінарах, конференціях, круглих столах, в тому числі, за участі громадськості. "

Не обійшлося без незручних запитань до кандидатів. Їх ставили представники громадськості, які теж стежили за голосуванням. Спитали у пана Гальонкіна, звідки в нього величезний будинок в селі Розсошенці, кілька автівок та мотоциклів. Кандидат відповідає:

Сергій Гальонкін, кандидат на посаду голови Апеляційного суду Полтавської області
"Все це майно придбане мною протягом мого життя з дружиною за кошти сім’ї. Майно я задекларував. "

Перед початком голосування представникам громадськості дали слово.

Василь Ковальчук
"Дуже хотілося б, щоб було хоча б 5 кандидатів. Я думаю, є гідні. І щоб був вибір, а не зацикленість."

Віталій Клименко
"Народ хоче від вас захисту, справедливості. Ми знаємо, як діє міліція, прокуратура. Сьогодні ви маєте обрати людину, яка буде господарником, професіоналом і братиме на себе відповідальність. "

Нарешті процедура починається. З 53 суддів з’явилося 52. Голосували, як на справжніх виборах - з бюлетенями, кабінкою та спеціальною скринькою.

На підрахунок голосів витратили близько півгодини. Голова лічильної комісії оголошує результати.

Наталія Голубенко, голова лічильної комісії
"Гальонкін Сергій Анатолійович. Кількість голосів: 19. Рябішин Андрій Олександрович. Кількість голосів: 29."

Тож Андрій Рябішин залишається на посаді голови Адміністративного суду Полтавщини. Посадовець вже має плани на майбутню каденцію: збирається об’єднати колектив і запевняє, що суд буде на боці народу.

Андрій Рябішин, голова Апеляційного суду Полтавської області
"Правосуддя здійснюється з метою захисту простої людини, яка приходить до суду зі своїми бідами. Він повинен знайти тут захист. А яким буде рішення, залежатиме від нюансів справи. "

Андрій Рябішин очолюватиме установу з 3 квітня 2015 року по 2 квітня 2017 року.