Програма «Життя міста»

У розділі: 15207 відео | АрхівRSS
КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС НАРЕШТІ ПОЧНУТЬ РЕМОНТУВАТИ
147

КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС НАРЕШТІ ПОЧНУТЬ РЕМОНТУВАТИ

Від слів до справи щодо будівлі колишнього Кадетського корпусу вирішили перейти представники проектної групи, яка опікується її відновленням.
Куратори проекту зазначають - знайшлися люди, готові профінансувати порятунок архітектурної пам’ятки .
 Сергій Опанасенко, куратор проекту
«К счастью, у этого обьекта уже на сегодняшний день есть инвестор. Это Константин Жеваго, который на данный момент уже готов финансировать работы связанные с реставрацией кадетского корпусу»

 Сергій Опанасенко, куратор проекту
«На данный момент Константин Валентинович уже поставил задачу создать рабочую группу, в состав которой должны войти архитекторы, строители и специалисты в области реконструкции»

Така група - говорять - створена, наразі вивчає об’єкт і невдовзі приїздить у місто для детальнішого ознайомлення з будівлею та наявною технічною документацією.Також зазначають - перший крок щодо відновлення історичної пам’ятки вже зроблено.

Андрій Войтко, куратор проекту
«Уже намечен план работ. У нас уже есть понимание того, что прежде всего необходимо будет встретиться с главным архитектором города, обсудить то, какие на сегодняшний день сохранились документы, ескизы, по которым это всё делалось. Так же провести работу с реставраторами».

Полтавців, безумовно, хвилює питання: «За яких умов меценат вкладає кошти в архітектурну пам’ятку міста та під що її будуть використовувати. Конкретної відповіді журналісти так і не отримали.

Сергій Опанасенко, куратор проекту
«І під шо воно буде використовуватись? – Це питання вже не до нас».

Громадськість обурила відсутність пана Жеваго та представників міської влади. Продовжити зустріч домовились вже у повному складі компетентних осіб, мецената і представників влади міста.Всі заходи щодо сприяння реставрації проектна група обіцяє узгоджувати з громадськістю та іншими організаціями, які вже довго опікуються порятунком будівлі.