Програма «Життя міста»

У розділі: 15613 відео | АрхівRSS
ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ ОБЛРАДИ З ПИТАНЬ  ОСВІТИ,НАУКИ І КУЛЬТУРИ
114

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ ОБЛРАДИ З ПИТАНЬ ОСВІТИ,НАУКИ І КУЛЬТУРИ

Для виконання Програми професійної орієнтації учнівської молоді Полтавської області на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей у 2011-2014 роках працівники обласного Департаменту освіти і науки працювали в різних напрямках- провели соціологічне опитування випускників щодо виявлення схильностей до професії , інформаційно роз»яснювальну роботу та профконсультаційну допомогу учням у виборі майбутньої професії. Програму виконали в повному обсязі, зважаючи на те, що фінансування її не передбачалося.
Окрім цього в області продовжують підвищувати кваліфікацію педагогів.

Галина Власюк , заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА
" Для забезпечення області кваліфікованими кадрами за останні 2 роки курсове підвищення кваліфікації пройшли більше 10 тис. педагогічних працівників. "

У 2015 році дозволено здійснювати протягом бюджетного періоду видатки навчальних закладів одночасно з державного та місцевих бюджетів та\або одночасно з різних місцевих бюджетів. Втім, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації - Галина Власюк говорить - зважаючи на те, що значна частина фінансування витрачається саме на харчування, все ж краще щоб дитячі садки обслуговували не районні, а місцеві органи влади.

Галина Власюк , заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації
" Звичайно сільському бюджеті було краще тому, що все було на місці. Якийсь місцевий фермер забезпечував свіжими продуктами харчування, сільський голова якщо мав якісь прибутки, міг їх спрямувати до ДНЗ "

Зважаючи на здорожчання з 1 квітня енергоносіїв може збільшитись потреба у виділенні додаткових коштів на забезпечення навчальних закладів- повідомила Галина Власюк.