Програма «Життя міста»

У розділі: 15261 відео | АрхівRSS
НА ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ  "ПОЛТАВСЬКИЙ ВЕЛИКДЕНЬ" ВИЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩУ ПАСКУ
174

НА ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ "ПОЛТАВСЬКИЙ ВЕЛИКДЕНЬ" ВИЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩУ ПАСКУ

Незабаром Воскресіння Христове, тож полтавці вже готуються наповнювати свої кошики символічними смаколиками, головний з яких - Великодня паска. Хтось пече їх власноруч, а хтось купує в магазинах чи замовляє у пекарів-професіоналів. Щоб споживачам було легше визначитися, виробам якого з хлібопекарних підприємств віддати перевагу, у Полтаві вже вкотре організували обласний конкурс «Полтавський Великдень».

Наталя Берегова, учасниця конкурсу
«Сьогодні ми представили на конкурс кекси «Пасхальні». Це наші кекси, які ми випускаємо вже багато років підряд».

Продукцію представили у двох категоріях - масове та ексклюзивне виробництво. Участь у змаганні взяли 5 конкурсантів.
Оцінювало пасочки компетентне журі у складі досвідчених фахівців закладів громадського харчування, санепідемслужби міста та інших дегустаторів.

Алла Миронова, голова журі, генеральний директор ДП «Полтавастандартметрологія»
«Більше цінимо ми натуральні інгридієнти, тобто: менше консервантів, менше барвників, менше ароматизаторів. Тобто, те, що більш натуральне».

На першому етапі судді оцінили зовнішній вигляд конкурсних виробів, а потім, методом «сліпої» дегустації визначили найсмачнішу випічку.

Алла Миронова, голова журі, Генеральний директор ДП «Полтавастандартметрологія»
«Ми приймаємо рішення, хто буде у нас найкращий цьогоріч наосліп. Тобто, ми не знаємо заздалегіть, який виріб ми будемо куштувати і це є такий принцип справедливості».

Звання переможця отримали майстрині «Південного» хлібозаводу. Секрет успіху - говорять- надзвичайно простий: не використовувати жодних ароматизаторів та покращувачів і мати свою «родзинку».

 Євгенія Буталенко, в.о начальника лабораторії підприємства-переможця
«Паска «Елітна» - в неї дійсно родзинкою є те, що в неї характерний цитрусовий присмак. Він не такий нав’язливий, а досить ніжний і приємний».

Нагородили призерів почесними грамотами та подяками.