Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
Автопарк комунального автопідприємства 1628 поповнився чотирма новими сміттєвозами
176

Автопарк комунального автопідприємства 1628 поповнився чотирма новими сміттєвозами

Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628 отримало від міста 4 нових сміттєвоза. Це дозволить утримати в Полтаві найнижчі в Україні тарифи на збір та вивезення непотребу із подвір'їв, -вважає очільник міста Олександр Мамай. Крім того, завдяки цій техніці, можна оптимізувати людські ресурси та зекономити пальне. Втім, це не позначиться на чисельності колективу - скорочень не буде.
 Олександр Мамай, Полтавський міський голова
"Такий автомобіль коштує понад 2 мільйони гривень. Ще в минулому році коштував 1 млн 200 тис грн. Сьогодні витрачено понад 10 млн на їх закупівлю, зараз ще 5-ий маніпулятор дійде. На 50% ми оновили автопарк КАТП./
"В територіальної громади, яку я представляю, кошти на рахунку є. Головне, щоб державне казначейство їх проплачувало."

Автомобілі закупили у столичного підприємтсва "Будмаш", яке вже кілька років поспіль виграє відповідний тендер. Взагалі, потреба в оновленні автопарку КАТП-1628, виникла ще 4 роки тому, -розповідає його керівник Дмитро Третяков. Саме тоді технічні ресурси підприємтсва майже повністю зносилися. Тому отримані автомобілі вже відсьогодні направляться по своїх маршрутах.
 Дмитро Третяков, директор КАТП-1628
"на автомобілях прикріплені державні номерні знаки, інструктаж водії пройшли, автомобілі прийняті в експлуатацію.
Автомобілі менше використовують палива і везуть в 3 рази більше."

Андрій Шершов працює водієм у КАТП-1628 вже 12 років, тому досконало знає автопарк підприємства. Нова техніка, -говорить він, -набагато зручніша, ніж інші сміттєвози.
Андрій Шершов, водій КАТП-1628
"Комфортно їхати, сідєнія пілота стоять. Нова машина є нова машина.
"На цій машині вже все робе автоматом: підкотили контейнер, вона загружає і відпускає. Треба тільки підкотити і відкотити контейнер. І все. Все робе сама."

Незабаром у Полтаві з'явиться ще декілька, так званих, євробаків. Крім того, автопарк КАТП-1628 планують оновити на 100%. Поки що цей показник становить рівно половину.