Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ  ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ТА ВИКОРИСТАННЯ НАДР
160

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ТА ВИКОРИСТАННЯ НАДР

Полтавська обласна рада підготувала Звернення до Президента, Кабінету Міністрів, народних депутатів України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств нафтогазового комплексу Полтавщини.

Олександр Залужний , голова постійної комісії ОР з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр
" На території Полт. обл.. величезна кількість потужних нафто-газових підприємств … близько 50 тисяч працівників залучені в цьому комплексі. Сьогодні у зв»язку зі збільшенням податкового навантаження на ці підприємства, їх активність, як промислових підприємств значно зменшується. "

Функціонуючи в межах якоїсь території нафто-газове підприємство забов»язане приймати
соціально-економічну участь у розвитку цієї місцевості. За цим обласна влада пильно слідкує.

Олександр Залужний , голова постійної комісії ОР з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр
" Робимо аналіз, зауваження до тих підприємств, які не виконують договори. Взагалі, протягом минулого року в бюджети різних рівнів: до сільських, міських громад надійшло близько 10 млн. коштів - це понад податкове забов»язання, які направлені на розвиток територій від підприємств різних форм власності, які займаються видобутком корисних копалин на території Полт. обл.. "

Втім є і такі підприємства, які ухиляються від сплати податків - говорить Олександр Залужний , голова постійної комісії Обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

Олександр Залужний , голова постійної комісії ОР з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр
"Найбільша була проблема з підприємствами спільної діяльності з газвидобування. Фактично вони не приймають ніякої участі у соціально-економічному розвитку територій. Вони разом з державними підприємствами видобувають корисні копалини, а територіям на яких видобувають не допомагають. "

Обговорили на засіданні і шляхи енергозбереження на території Полтавської області у рамках програми «Збережемо енергоресурси Полтавщини».