Програма «Життя міста»

У розділі: 20600 відео | АрхівRSS
Три тисячі гривень зібрали волонтери під час другого заключного етапу акції "Врятуй життя ближньому"
181

Три тисячі гривень зібрали волонтери під час другого заключного етапу акції "Врятуй життя ближньому"

Кошти для допомоги постраждалим воїнам АТО та їх сім"ям збирали полтавці під час другого етапу акції "Врятуй життя ближнього". Проект реалізують під патронатом міського голови Олександра Мамая, щоб залучити якомога більше людей для допомоги тим, хто цього потребує.
 Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови
"Метою даного проекту є ще раз згуртувати нашу молодь, студентів, учнів. Дійсно, для нашої країни -це непростий час. І коли наші воїни стоять на охороні миру, на охороні спокою, ми повинні дужче згуртуватися і принести свої корисні справи."
На другому заключному етапі акції "Врятуй життя ближнього" вручили подарунки переможцям благодійного аукціону, який відбувся незадовго до концерту в мережі Інтернет. Допомагати оточуючим закликали і учасники концерту.
Артем Лоїк, фіналіст шоу "Україна має талант", "Х-фактор"
"Мы должны помогать друг другу. Это самое основное. Тем более, сейчас такая тяжёлая ситуация в стране.
Я стараюсь всегда отвечать позитивным ответом выступать на таких сценах в поддержку ребят."

 музичний колектив "Pochep Beat"
"Сейчас такое время в стране. Я думаю, мы все должны оюъединится, помогать друг дургу. Мы все одна нация. Мы все едины. Музыканты не исключение, да."

Нагадаємо, передував благодійному концерту перший етап акції "Врятуй життя ближнього" лікарський майстер-клас - місцевих жителів навчали надавати першу медичну допомогу в екстренних ситуаціях.