Програма «Життя міста»

У розділі: 20600 відео | АрхівRSS
ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ОЧІЛЬНИКА ОБЛАСНОЇ МІЛІЦІЇ ОЛЕГА БЕХА
195

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ОЧІЛЬНИКА ОБЛАСНОЇ МІЛІЦІЇ ОЛЕГА БЕХА

Понад 7900 кримінальних правопорушень зареєстрували правоохоронці протягом 4 місяців 2015 року. З них понад 2500 тяжких та особливо тяжких злочинів: 26 умисних вбивств, 29 умисних тяжких тілесних ушкоджень, 11 з яких спричинили смерть потерпілого, -прозвітував на прес-конференції очільник обласної міліції Олег Бех. Не зменшується в області й кількість крадіжок. Одна із основних проблем -розкрадання трансформаторних будок, що спричиняє відсутність електроенергії в будинках, дитячих садках, лікарнях та інших установах.
Олег Бех, начальник УМВС України в Полтавській обл.
"Преступник фактически вытаскивает трансформаторное масло, которое в дальнейшем перерабатывается. Как вы видите на трасах, дорогах продают нефтепродукты, переработанные с этого трансформаторного масла."

Співпраця із громадськістю та небайдужість і уважність місцевих жителів також допомагає розкривати злочини. Олег Бех розповідає,- минулого місяця журналістка Олена Ігнатенко затримала кишенькового злодія. Правопорушник у громадському транспорті викрав телефон її сестри. Пасажири помітили підозрілу особу і вказали його прикмети.
 Олена Ігнатенко, журналістка
"Один із чоловіків сказав, що тут був який підозрілий із червоною коробкою цукерок. І, коли ми вийшли на зупинку, цей чоловік уже йшов до нас на зустріч.
Він почав тікати. Я побачила, що я його не наздоганяю. На зустріч йшли хлопці. Вони його догнали."

Злочинець вже мав 5 судимостей, -додає Олена Ігнатенко. Тож тепер швидше за все на нього чекає 6-й строк. Загалом, із початку 2015 року в області зареєстровано понад 4 тисячі крадіжок, -продовжили на прес-конференції, -200 грабежів, 48 розбійних нападів, 280 фактів квартирних крадіжок.