Програма «Життя міста»

У розділі: 15210 відео | АрхівRSS
ПОЛТАВЦІ ПРОТИ ЗАБУДОВИ  МАЙДАНЧИКА ПО ВУЛИЦІ ЛЯХОВА,10
103

ПОЛТАВЦІ ПРОТИ ЗАБУДОВИ МАЙДАНЧИКА ПО ВУЛИЦІ ЛЯХОВА,10

Мешканці вулиці Ляхова перекрили одну з найбільших доріг міста. Полтавці вийшли на Жовтневу протестувати проти незаконних дій влади: підвищення тарифів, виділення земельних ділянок без аукціонів, внаслідок чого бюджет міста недоотримує сотні мільйонів гривень.

Люди обурені: забудовники не враховують їхню думку. А міліція, яка пообіцяла провести круглий стіл за участі міського голови, СБУ, прокуратури, Державної архітектурно-будівельної інспекції та громадськості, обіцянки не дотрималася.

Маргарита Співак, мешканка будинку за адресою вул. Ляхова, 12-а
"У нас є цей лист про те, що будівництво призупиняють. У вихідні вони продовжували будувати на нашій прибудинковій території, і щодня щось роблять."

На дорозі швидко виникають затори. Повністю паралізований громадський транспорт.

Участь у протесті взяв і лідер громадського об’єднання «Останній бастіон» Геннадій Сікалов, який мешкає неподалік місця забудови. На його думку, дії людей повністю логічні.

Геннадій Сікалов, лідер ГО «Останній бастіон»
"Сьогодні ми бачимо, що будівництво активно ведеться, що на людей владі плювати. Тому стаття 5 Конституції передбачає такі дії людей - протест проти незаконних дій влади. "

Пан Сікалов переконаний: міська влада має організувати обіцяний круглий стіл і обговорити проблему з людьми. І зробити це вона має просто зараз.

Геннадій Сікалов, лідер ГО «Останній бастіон»
"Саме на цій дорозі має відбутися круглий стіл за участі Мамая, який ховається від людей, начальників СБУ, УМВС та прокурора, які врешті решт дадуть оцінку діям міської влади."

Прибуває наряд міліції. Правоохоронці стежать за тим, що відбувається, зі сторони. Представників міської влади на місці події не було. За словами протестуючих, вони збираються перекрити трасу Київ-Харків, якщо ця акція не дасть результату. Якщо ж і тут нічого не вдасться домогтися, полтавці планують на знак протесту іти ходою до Києва. Шукати закон і справедливість.