Програма «Життя міста»

У розділі: 15252 відео | АрхівRSS
3D-шоу у Полтаві до Дня Перемоги
95

3D-шоу у Полтаві до Дня Перемоги

У складний для нашої країни час пам»ять і подяка за перемогу над нацизмом у Європі нашим дідам і прадідам дуже важлива. Вже 70-тий рік поспіль ми традиційно шануємо і святкуємо цей день. Зі сцени на театральній площі 9-го травня лунали патріотичні пісні, танці.

Вітає полтавців і очільник міста - Олександр Мамай. Він говорить - найголовніше сьогодні донести до юного покоління важливість вдячності і поваги до наших героїчних пращурів.

Олександр Мамай , міський голова
"Я завжди беру участь у цьому дні
Сьогодні свято зі сльзами на очах, але свято для нашої країни, ветеранів, але першу чергу це свято для нашої молоді тому, що молодь буде успадковувати те, що зробили наші батьки, діди. "

Все, що ми маємо на сьогоднішній день - заслуги українських переможців. Те, що відбуватиметься у майбутньому залежить вже від нас самих - говорить міський голова.

Олександр Мамай , міський голова
" Ці люди, які перемогли фашизм потім відбудували всю нашу країну і за це їм велика шана і повага, і головне сьогодні, щоб молодь це зрозуміла. Що наші діди і прадіди залишили нам у спадок сьогодні все, що ми маємо, а ми повинні це тільки примножувати. "

Незважаючи на труднощі і тривоги, що спіткають українців останні два роки в повітрі переможного травневого вечора відчувається атмосфера святкового настрою. А серця відвідувачів зігріває надія у світле майбутнє.

Канам Самід , лікар-хірург
"Хочу поздравить всех з Днем Победы. Чтоб вы никогда не знали нигоря, ни печали. Чтоб была наконец-то свобода,, чтоб эта война закончилась и все было хорошо. "

Настя , полтавка
" Вітаю всіх з Днем Перемоги.
Бажаю миру і добра. "

По завершенню виступів на сцені театр Гоголя запалав проекційним вогнем і полтавці милувалися 3Д фільмом на патріотичну тематику.
Найбільше вразило те, що площа, які вміщала не одну сотню гостей, опинившись майже порожньою залишилась чистою - без порожніх пляшок, банок і обгорток на підлозі. Відмітили цей приємний факт і самі полтавці. Тож прогрес відбувається - все починається з найменшого.