Програма «Життя міста»

У розділі: 15251 відео | АрхівRSS
В ПОЛТАВІ ПРОЙШОВ ФЕСТИВАЛЬ "СТАРТ СЕЗОНУ 2015-2016"  КВН
119

В ПОЛТАВІ ПРОЙШОВ ФЕСТИВАЛЬ "СТАРТ СЕЗОНУ 2015-2016" КВН

Відбувся традиційний дев’ятнадцятий фестиваль Першої Полтавської ліги КВН. До обласного центру завітали учасники з одинадцяти міст України. Адміністратор Першої Полтавської ліги КВН Альона Луценко говорить,- спочатку зареєстрували сорок одну команду, але більшість не пройшли редактуру на участь у фестивалі.

 Альона Луценко, адміністратор Першої Полтавської ліги КВН
«С сегодняшних 20 команд пройдёт всего лишь 11 команд. Так как, я говорила, с летнего кубка мы возьмём 2 команды. Победители зимнего кубка прошлого года имеют право участвовать в сезоне без фестиваля. Поэтому 7 мест у нас занято и 11 команд из 20 мы сегодня будем выбирать. Тоесть шансы у команд ½.»


Альона Луценко сподівається, що фестиваль сподобається полтавцям. Адже у змаганнях беруть участь кращі команди з усієї України.

«Мы до сих пор сами не знаем, у нас нет до сих пор фаворита. Мы сами не знаем, кто именно выиграет, потому-что действительно команды все сегодня сильные.

КВН-щики розповідають,- жартують про повсякденне життя. Прагнуть подарувати позитив та гарний настрій полтавцям.

«Ирпинчане» м. Ірпінь
«У нас очень разнообразные темы, от политики до космонавтов, грибов и скатерти.»
 «Зупинка Фастівська» м. Чернівці
«Ми їхали в поїзді, ось отримали 2 сценки з поїзда. Печальні на жаль. Закрили мене в туалеті, ось і получилась шутка.»

 «Жіноча збірна ПУЕТ» м. Полтава
«Наши шутки про женщин, про девушек и собственно достаточно не стандартный юмор и мы будем удивлять, что девушки не только глупенькие, но и умненькие.»

 «Венский лимонад» м. Харків
«О котах, о туфлях, комнатах, дверях, людях и врачах и о многом другом.»

Перемогу і грошову винагороду в розмірі тисяча гривень отримали представниці Жіночої збірної «КДБ» з міста Кременчук. Перелік команд, які пройшли до ¼ фіналу оголосять незабаром.