Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
У СЕЛИЩІ  ЧУТОВЕ ВСТАНОВИЛИ ПАМ`ЯТНИЙ ЩИТ ЗАГИБЛИМ В ЗОНІ  АТО ГЕРОЯМ
413

У СЕЛИЩІ ЧУТОВЕ ВСТАНОВИЛИ ПАМ`ЯТНИЙ ЩИТ ЗАГИБЛИМ В ЗОНІ АТО ГЕРОЯМ

Загиблим у зоні антитерористичної операції воїнам Полтавщини громадські активісти встановили пам»ятний щит. 8 травня біля меморіалу Скорботної Матері та Вічного вогню у селищі міського типу Чутове постала пам»ятна конструкція завдовжки майже 9 метрів. Тут можна побачити й дізнатися про долю відважних побратимів, які поклали своє життя, щоб зберегти наше.

Леся Володькіна , активістка з смт.Чутово
"На дошці всі загиблі з Полтавської області хлопці. Там правоохоронці, добровольці, партійці..
Оскільки на цій дошці 2 хлопців з нашого району - це Юденко Євген і Терехов Григорій, ми вирішили встановити його у Чутовому на Алеї слави. "

Шукали інформацію про бійців діячі громадської організації «Полтавський волонтерський корпус патріотів України» ще в минулого року . Наталія Талипова голова об»єднання каже - особливо вдячна студенту В»ячеславу Прокудіну, який по крихтам збирав відомості, оформлював макет та Ренаті Кириченко, яка написала на ньому патріотичне звернення до громадян. Втім, цей результат не кінцевий, волонтери планують вдосконалювати свою роботу.

Наталія Талипова , голова ГО «Полтавський волонтерський корпус патріотів України»
" Ми його робили, витягуючи інформацію з фейсбуку, інших джерел інтернету. Зараз вже будемо допрацьовувати. Студенти зараз навчаються, є зараз своя робота, але всі бійці будуть вшановані. Незабаром, я думаю, ми отримаємо повний макет. "

Не залишились осторонь і чутівські активісти, якщо полтавці стали ідейними натхненниками та творцями, то чутівці повністю взяли на себе фінансову сторону кропіткої роботи.

Леся Володькіна , активістка з Чутового
"Нам велику фінансову допомогу надав фермер Хворост М.П. Підприємець Микитенко зробив сам макет, встановив, пофарбував його, а наклеїли бігборд активісти з Полтави."

Незабаром, - обіцяє Наталія Талипова, - такий з»явиться і в нашому місті.

Наталія Талипова , голова ГО «Полтавський волонтерський корпус патріотів України»
"У Полтаві має бути така конструкція. Ми зіштовхнулися під час волонтерської роботи з тим, що мами загиблих воїнів хотіли б , щоб їх синів не минули увагою хоча б у такому прояві. "

Такі дошки лише тимчасові, але дуже важливі - говорить організаторка. І додає - колись ми встановимо справжні пам»ятники, як той, що героям небесної сотні, втім наразі такі фінансові витрати недоречні.