Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Представники німецького товариства міжнародного співробітництва зустрілись з керівництвом облдержадміністрації
179

Представники німецького товариства міжнародного співробітництва зустрілись з керівництвом облдержадміністрації

Протягом 2015 року в нашій державі впроваджуватимуть Проект GIZ «Реформа управління на Сході України». Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», він передбачає активну участь та об»єднання міських, селищних та сільських громад. Це дозволить поліпшити умови надання муніципальних послуг населенню.

Дмитро Орлов , в.о. директора Департаменту економічного розвитку ОДА
"Цим законом передбачено, що громади, які мають на меті реалізувати якісь спільні проекти в Полт. Обл. - це проекти, які пов»язані з поводженням з побутовими відходами, створення архіву трудового, утримання пожежних частин. Вони якраз реалізовуються такими договорами. Із 7 договорів 5 у Полт. Обл.. "

На ці угоди німецькі експерти виділяють по 20 тисяч євро на кожну угоду. Втім, Олег Пругло , заступник голови облдержадміністраціє вважає, що фінансування це не найважливіше.

Олег Пругло , заступник голови ОДА
"Сподіваємось не тільки на матеріальні заохочення нашої області, а й надання нам методичних і практичних рекомендацій для того, щоб втілити ці проекти в життя. "

Створити додаткову пожежну частину вже домовились декілька громад Семенівського району, а в Пирятинському об»єдналися навколо ідеї і проблематики поводження з побутовими відходами - розповідає виконуючий обов»язки директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Дмитро Орлов.


Дмитро Орлов , в.о. директора Департаменту економічного розвитку ОДА

"Сміттє звалище знаходиться на балансі в одному населеному пункті, а пункти збору потрібно робити по декільком населенням. До прийняття цього закону було бюджетне протиріччя, тобто неможливо було надавати послугу сусідньому селу цій організації. Тепер ці села мають можливість налагодити систему утилізації сміття. "

11 червня планують провести комітетські слухання. Зберуться представники всіх регіонів України, які беруть участь у проекті, щоб обговорити ефективність закону та можливості внесення до нього змін, якщо це буде необхідно - сказав Дмитро Орлов.