Програма «Життя міста»

У розділі: 15261 відео | АрхівRSS
Учасники весняної «Нової толоки» отримали обіцяні нагороди .
207

Учасники весняної «Нової толоки» отримали обіцяні нагороди .

У громадській ініціативі «Нова толока» взяло участь 540 дворів, а це понад 21 тис. полтавців. Лідер відкритої громадської платформи "Нова Полтава" Лев Жиденко розповідає: підготовка до толоки розпочалася ще в лютому. Люди самі визначали, що вони хочуть змінити у своїх дворах, а "Нова Полтава" допомагала матеріалами.

Лев Жиденко, лідер відкритої громадської платформи "Нова Полтава"
"25 квітня відбулася «Нова толока». Наші найоптимістичніші сподівання були перевершені. Надзвичайно потужний емоційний фон був по всьому місту, це було відчутно "

Аби визначити переможців, команда Лева Жиденка цілий тиждень вивчала усі толоки. Це було не легко - зізнаються експерти, - адже кожна толока по-своєму оригінальна і непровторна.

 Лев Жиденко, лідер відкритої громадської платформи "Нова Полтава"
"Найголовніший переможець - вся Полтава. У нас було 10 номінацій плюс пран-прі, нам довелося додати ще 2 номінації, тому, що е могли втиснутися"

Усіх переможців урочисто привітали і нагородили подарунковими сертифікатами. Серед призів - заміна вікон у під»їздах, ремонт ліфтової кабіни чи встановлення сонячних батарей. Який саме подарунок буде найпотрібніший - мешканці будинків вирішать самостійно. Уся процедура нагородження була максимально прозорою - про це кажуть самі учасники.

 Тетяна, переможець
"Не думали й не гадали, але брали активну участь, в мене 80% пенсіонерів, будемо підтримувати пана Жиденка у всіх його добрих ділах, вдячні йому, що він робить для Полтави, для нас і нашого двору"

Головна нагорода конкурсу - утеплення всього будинку. ЇЇ отримали мешканці багатоповерхівки по вулиці Калініна, 29.

 Лідія, гран-прі «Нової толоки»
"Ми раді, що в нашому місті появилася Нова Полтава з чудовим лідером Левом Жиденком. Хочется сказать словами Маяковского: «я знаю, город будет, я знаю, саду цвесть, когда такие люди в городе нашем есть./ ми не вірили, а я кажу, треба вірити, нові люди появилися, нові лідери, може й мером буде наш лідер "

Лев Жиденко обіцяє полтавцям: «Нова толока» - це лише початок. Крок за кроком, день за днем команда "Нової Полтави"працюватиме для того, щоб Полтава ставала чистішою, охайнішою і кращою. Визначилися і з проведенням наступної толоки. Вона відбудеться восени. За чисельністю та масовістю її планують занести до Книги рекордів України.

 Роман, переможець
"ми перемогли байдужість, це те, що завджди тягнуло нас донизу. Завдяки ініціативі Нової Полтави вдалося щось змінити. Я усвідомлюю, що це тільки початок.ДОбре було б відродити давню традицію толоки"