Програма «Життя міста»

У розділі: 15613 відео | АрхівRSS
результати тестування полтавських випускників  з української мови та літератури
155

результати тестування полтавських випускників з української мови та літератури

24 квітня понад 275 тисяч українських школярів склали зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. В Полтавській області у тестуванні взяли участь понад 10,5 тисяч бажаючих. Особливостями цьогорічного оцінювання стали врахування результатів тестування, як державної підсумкової атестації з української мови. Вперше були запроваджені тести базового та поглибленого рівнів також був визначений пороговий бал «склав/ не склав» для результату за шкалою від ста до двохсот балів, щоб вступити до вищих учбових закладів.
 Олександр Сидоренко, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
«Був встановлений поріг склав або не не склав. Цей поріг був визначений на рівні 22 тестових балів і виходячи з тої статистики, яку ви чули і знаєте по Україні. Цей поріг складає 8% або 23000 абітурієнтів»
Тестування проходило в шести округах Полтавської області. Незабаром школярі отримають результати незалежного оцінювання за дванадцятибальною шкалою для внесення оцінки до атестата про повну загальну середню освіту.
Євгеній Ленський, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації
«На 43 пунктах проведення ЗНО, які функціонували у Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Пирятині 10633 учасники виконували завдання сертифікаційної роботи»
 «Явка абітурієнтів у Полтавській області 95,8% від загальної кількості зареєстрованих. До речі, по Україні 95, 4%»
Більшість школярів складали тест базового рівня складності. Чотири роботи були анульовані через порушення процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Олександр Сидоренко, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
«Найбільша кількість учасників по Україні 44% отримали результат в межах 150-180 балів, щоб ви розуміли 100 мінімум»
Найбільше труднощів викликав поглиблений рівень, говорить Олександр Сидоренко. Завдання передбачало дати письмову відповідь із запропонованої теми «Наскільки людині варто прислуховуватися до думки оточуючих про неї». Директор Харківського регіонального центру якості освіти вважає,- випускники шкіл не вміють письмово висловлювати свою думку. 20 % українських школярів не написали жодного слова.
 Олександр Сидоренко, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
«12 осіб в Україні набрали 104 бали. Не можна вважати ці результати, безумовно, високими. В Полтавській області серед цих 12 немає жодного. 200 балів отримали 15 осіб, або 6% по Україні.»

Олександр Сидоренко вважає,- більшість освітніх закладів не забезпечують належний рівень знань випускників. Нагадаємо, наступний тест незалежного зовнішнього оцінювання з французької мови відбудеться 3 червня.