Програма «Життя міста»

У розділі: 20600 відео | АрхівRSS
Останній дзвоник пролунав  для понад півтори тисячі одинадцятикласників Полтави.
240

Останній дзвоник пролунав для понад півтори тисячі одинадцятикласників Полтави.

Відлунали "останні дзвоники" і в спеціалізованій школі №3 та першому ліцеї .Традиційно головні діючі особи цього дня випускники. Адже саме вони більше ніколи не почують такий вже звичний «голос» шкільного дзвінка. У Полтавській спеціалізованій школі №3 людно - вчителі, школярі, батьки. А випускники розповідають,- сьогодні їх переповнюють емоції .
Альона Тальська, випускниця Полтавської спеціалізованої школи №3
«Такой большой отрезок жизни прошёл, 11 лет здесь сидели, каждый день ходили в школу, непонятно что будет дальше, как сложится жизнь»
 Богдан Гонжак, випускник Полтавської спеціалізованої школи №3
« Я не очень, наверно, жалею, что заканчиваю школу. Впереди классная новая жизнь»

Оксана Машинець, класний керівник випускників Полтавської спеціалізованої школи №3 розповідає,- знає дітей з 5 років, тоді вони вперше переступили поріг школи та розпочали навчання у підготовчій групі, жінка викладала у них англійську. А згодом, стала класним керівником. Говорить,- сумно, що рідні учні вже незабаром отримають атестати зрілості і покинуть стіни школи.

Оксана Машинець, класний керівник випускників Полтавської спеціалізованої школи №3
«Вони креативні, веселі, відкриті, інтелегентні, справжні. Я вдячна долі за те, що мені довелося працювати з ними, з їхніми прекрасними батьками»
«Вони для мене особливі, тому що вони мої. My dear golden children I love you very much»

А у Полтавському багатопрофільному ліцеї №1 крім урочистостей до свята Останнього дзвоника відбулася класна година для випускників та їх батьків. Згадували яскраві події, котрі траплялися протягом років навчання у закладі. Школярі дякували педагогічному колективу за те, що виховували та навчали їх.

 Валерія Нагай, випускниця Полтавського багатопрофільного ліцею №1
«С грустью мы уходим с этого места, с нашего дома»

 Назар Іванченко, випускник Полтавського багатопрофільного ліцею №1
«Мабуть, я можу порівняти ліцей з одним дуже великим кабінетом, а вчителі і всі учні це одна родина. Це основне, феномен ліцею, що ми одна родина дійсно»

Олена Бєлова, випускниця Полтавського багатопрофільного ліцею №1
«Сзади нас осталось много воспоминаний, которые мы будем ценить, хранить и останутся они навсегда в наших сердцах»

Вікторія Мироненко, класний керівник випускників Полтавського багатопрофільного ліцею №1 розповідає,- вперше супроводжує школярів у доросле життя. Вони розумні, неординарні, унікальні.

 Вікторія Мироненко, класний керівник випускників Полтавського багатопрофільного ліцею №1
«Хай завжди їм щастить, хай вони будуть людьми з великої літери, так як вчили їх вчителі у нашому ліцеї»

Свято пролунало, але випускникам не до відпочинку. Адже їм ще потрібно скласти зовнішнє незалежне оцінювання. Нагадаємо, іспит з французької мови відбудеться 3 червня.