Програма «Життя міста»

У розділі: 20600 відео | АрхівRSS
ВИПУСКНИКИ  НВК №16  ЗІБРАЛИ КОШТИ НА ЛІКУВАННЯ ПОРАНЕНОГО БІЦЯ АТО
512

ВИПУСКНИКИ НВК №16 ЗІБРАЛИ КОШТИ НА ЛІКУВАННЯ ПОРАНЕНОГО БІЦЯ АТО

Попрощалися із школою випускники навчально-виховного комплексу №16. Проте, гучних святкувань із цього приводу учні не влаштовували -кошти, які планували витратити на неофіційну частину випускного вечора вони передали на лікування пораненому бійцю АТО -20-річному Костянтину Клепачу.
 Віктор Явтушенко, директор НВК №16
"Яка не яка, але сума в межах 5 тисяч в результаті була назбирана. Я, звичайно, цю справу одобрив, похвалив дітей за таку ініціативу. З часом, відбулися батьківські збори, де також уже в присутності батьків бьуло обговорено це питання."

Про пораненого полтавського бійця школярі дізналися із телевізійних програм. Згодом виявилося, що він -брат знайомої одного із учнів школи.
Іван, випускник НВК №16
"Це брат моєї знайомої, який з 2014 року перебував на контрактній службі у ВДВ і попав під обстріл. Йому праву сторону від плеча до зап'ястя роздробило руку."

Усі випускники та їх батьки не вагаючись вирішили допомогти Костянтину Клепачу, -розповідають учні. Крім того, школа регулярно допомагає українським батальйонам: плетуть маскувальні сітки, збирають та передають харчі.
Анна, випускниця НВК №16
"Тільки "за" обома руками були, щоб підтримати, надавати допомогу. У нашому НВК плетуть сітки маскувальні, збирають теплі речі, засоби гігієни, продукти харчування, учні малюють листи і відправляємо туди./"

Зібрані кошти особисто передали сестрі бійця.
 Анна, сестра пораненого бійця АТО Костянтина Клепача
"Я говорила сьогодні із Костянтином, розповідала про цю ситуацію, він передавав вам дуже великі слова вдячності і говорив, що сьогодні ті хлопці, які перебувають на Сході, вони відстоюють не лише територіальну цілісність нашої держави. Вони боряться за кожного нашого свідомого громадянина."

Привітав одинадцятикласників і колишній випускник навчально-виховного комплексу №16 Дмитро Пругло. Наразі він також захищає нашу країну в зоні проведення антитерористичної операції. Дмитро Пругло на кілька днів повернувся до Полтави, аби поздоровити із закінченням школи свою сестру.
Дмитро Пругло, колишній випускник НВК №16, боєць АТО
"Хочу також сказати слова вдячності педагогам, які допомагають бійцям АТО: плели разом із дітьми маскувальні сітки, передавали продукти харчування, засоби гігієни -це все там необхідно. Хочу сказати окремі слова вдячності батькам. Дякую вам за те, що ви виховали таких дітей. Низький вам уклін."

Випусники сподіваються, що й інші учні їхньої школи продовжать допомагати бійцям АТО. Адже перемогти ворога можна лише разом.