Програма «Життя міста»

У розділі: 20600 відео | АрхівRSS
Впродовж 2-х місяців активісти  ГО«Команда небайдужих» збирали кошти на допомогу дітям загиблих у зоні АТО бійців.
154

Впродовж 2-х місяців активісти ГО«Команда небайдужих» збирали кошти на допомогу дітям загиблих у зоні АТО бійців.

Придбати собі красиву картину та допомогти тим самим дітям загиблих в зоні АТО бійців , - таку можливість мали полтавці впродовж двох місяців, завітавши на благодійну виставку-продаж у духовно-культурному центрі Свято-Успенського собору. Вже вдруге тут збирали кошти для малюків, яким всього по кілька рочків. З березня по квітень, вдалося отримати 7,5 тисяч гривень. Днями ця допомога знайшла своїх адресатів.

Сергій Козлов, директор духовно-культурного центру ім. П.Величковського Свято-Успенського кафедрального собору
"Сьогодні ми передаємо сімом родинам: 2 із них проживають в Полтаві, 5 знаходяться в Полтавській області. Всі ці діти, звичайно, дуже маленькі. Вони не зможуть завітати, але кошти отримають їхні мами. Я думаю, що це буде така невеличка підтримка для наших дітей."

2,5 тисяч гривень отримала кожна з цих родин. Небайдужих виявилось чимало. Тож виставка-продаж трансформувалась у постійно діючу благодійну експозицію.

Сергій Козлов, директор духовно-культурного центру ім. П.Величковського Свято-Успенського кафедрального собору
"На виставці було представлено понад 70 творів мистецтва. Кожен другий твір був проданий. Виставка завершилась, але й сьогодні нам приносять свої твори художники-полтавці. Більшість з них молодь, тому що вони розуміють, що стануть батьками і треба допомагати цим маленьким дітям. "

Долучаються до благодійної акції художники і метри. Картини приносять з проханням продати за будь-які гроші, аби тільки допомогти дітям, - говорять організатори виставки.


Сергій Козлов, директор духовно-культурного центру ім. П.Величковського Свято-Успенського кафедрального собору
"Ці роботи продавалась взагалі вдвічі, а іноді й втричі дешевше, ніж художник міг би продати на ярмарках, вернісажах. "

З родинами загиблих бійців поспілкувався владика Федір, архієпископ Полтавський та Кременчуцький. Герої не вмирають, - говорить він, бо наші душі вічні.

Федір, архієпископ Полтавський та Кременчуцький
"Життя родин продовжується і їм треба пройти свій життєвий шлях. Дітям треба вирости. Вони будуть пишатися своїми батьками. Але, на жаль, не отримають тієї любові, яку мають отримати. Тому ми маємо зробити все можливе, щоб проявити цю любов, показати свою підтримку. Віддати свій борг перед тими хлопцями, які нас захищали і сьогодні захищають. "

Бог буде милосердним до родин героїв. Не треба втрачати віри, - продовжив архієпископ Федір. Відмітить він своїм благословенням і добрі справи пересічних полтавців, які долучаться до подібних благодійних акцій.