Програма «Життя міста»

У розділі: 16660 відео | АрхівRSS
МЕШКАНЦЯМ БУДИНКУ ПО ВУЛ.КОНДРАТЮКА ДОПОМОГЛИ ПОЛАГОДИТИ ДАХ
170

МЕШКАНЦЯМ БУДИНКУ ПО ВУЛ.КОНДРАТЮКА ДОПОМОГЛИ ПОЛАГОДИТИ ДАХ

Мешканці 2-го будинку, що на вулиці Кондратюка, зіткнулися з серйозними фінансовими проблемами. У них одночасно вийшли з ладу покрівля і ліфт.
Ольга Магдик, голова житлово-будинкового кооперативу «Геолог» (вул. Ю. Кондратюка, 2)
"У нас в зв’язку з тим, що дах 20 років не ремонтувався, в 3 під’їзді затопило ліфт. Він згорів. Виникла потреба ремонтувати і ліфт, і дах. "
За допомогою полтавці звернулися до приймальні народного депутата України Сергія Капліна. Там у підтримці не відмовили - допомогли коштами для ремонту даху.
Олександр Шамота, депутат міської ради, помічник народного депутата України Сергія Капліна
"Звичайно, ми не могли не відгукнутися і не допомогти людям зробити те, чого не робить міська влада. Ми виїхали, подивилися, допомогли, і зараз люди мають нормальний дах, він не тече, працює ліфт, люди задоволені. "У приймальні народного обранця кажуть: полтавці скаржилися, що їхні численні звернення до міської ради користі не принесли.
Олександр Кисельов, депутат Ленінської районної в м. Полтаві ради, помічник народного депутата України Сергія Капліна
"З’ясувалося, що на неодноразові звернення до міських комунальних служб з тим, щоб полагодити дах, реакції не було."
Тепер люди спокійні: під час дощів або відлиги їхні оселі не заливатиме.
Ольга Магдик, голова житлово-будинкового кооперативу «Геолог» (вул. Ю. Кондратюка, 2)
"Ми звернулися до нардепа Сергія Капліна, він пообіцяв допомогти і порадив працювати з Олександром Шамотою. Пан Шамота допоміг, ми йому вдячні."
Народний депутат України Сергій Каплін говорить: йому та його приймальні не звикати до ролі неофіційної мерії міста, яка виконує роботу полтавської влади. І додає: разом з командою прагне зробити так, щоб все було цілком офіційно.
Сергій Каплін, народний депутат України
"Залишилося не так довго чекати, доки ситуація набуде нового виміру. Я разом з командою іду на вибори до міської ради, ми будемо вести кандидатом в мери члена нашої команди. Я не маю сумнівів, що ми отримаємо найвищу підтримку громадян. "