Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
АЛЬТЕРНАТИВА ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТУ
168

АЛЬТЕРНАТИВА ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТУ

Подорожчання проїзду у міському транспорті відбулося.
Нагадаємо, за новими тарифами вже близько тижня в автобусі чи маршрутці потрібно заплатити 4 гривні, у тролейбусі-2. Полтавці вже замислюються, яким чином можна заощадити власні кошти. Полтавець Ігор Мелюхнов розповідає,- нові ціни змусили придбати велосипед. Це не тільки засіб для пересування містом, завдяки йому він оздоровлює свій організм.
 Ігорь Мелюхнов, полтавець
«Это очень здорово, ну я ещё не очень профессиональный велосипедист, поэтому стараюсь более окольными путями ехать, но ощущения прекрасные, вентиляция лёгких, ветер в лицо, всё супер.»

Петро Соколовський, водій зі стажем постійно користувався власним автомобілем. Адже справ безліч, потрібно скрізь встигнути. Але останнім часом чоловік використовує автомобіль рідше.

Петро Соколовський, водій
«Більше ходьби, в мене такий вік шо ходьби побольше щас. Це просто нада було привести дещо і одвезти, це машина. А остальне все в пешом порядке»

Полтавців подорожчання обурюють, зарплати не змінюються, а ціни з кожним днем ростуть. Вони вбачають єдиний вихід, щоб заощадити гроші, варто почати розраховувати на власні фізичні сили.

 «По необходимости мы конечно ходим.»
«Я їзжу на велосипеді»
 «Раньше я ходил пешком, сейчас я буду ещё больше ходить пешком»
«Пішки ходити. Велосипед ні, немає велодоріжок і пристосування»
 «Якщо невелике расстояніє, то конешно да, лучше пройти пішком.»
Піші прогулянки підходять людям різного віку і не мають протипоказань- наголошують фітнес-тренери. Стосовно велонтранспорту, він у першу чергу зміцнює серцево-судинну систему.

 Руслана Крівуша, інструктор
 «Ходьба благотворительно влияет на весь наш организм, работают все группы мышц, укрепляется иммунитет, улучшается работа кишечника, нормализуется сон, что немало важное это психологическая разгрузка»
 «Я за велосипед, это отличный вид тренировки, отдыха, как для детей, так и для взрослых»

Вибір залишається за вами, який спосіб обрати для пересування містом. Головне, щоб встигнути вчасно і без перешкод.