Програма «Життя міста»

У розділі: 20533 відео | АрхівRSS
СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ ЩОДО ЕКС-НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОЇ  ДАІ  ПЕТРА БЛАЖІВСЬКОГО ЗНОВУ ПЕРЕНЕСЛИ
216

СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ ЩОДО ЕКС-НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОЇ ДАІ ПЕТРА БЛАЖІВСЬКОГО ЗНОВУ ПЕРЕНЕСЛИ

Петро БлажівськИй, екс-начальник обласної державтоінспекції, заходить до суду. Цю людину звинувачують у хабарництві: прокуратура стверджує, що він отримав неправомірну вигоду з підопічних у розмірі 13 тисяч доларів, а при обшуку в нього було вилучено майна та цінностей на суму 1 і 4 мільйона гривень. Сам Блажівський звинувачення відкидає і стверджує: докази - сфальсифіковані.

 Петро Блажівський, екс-начальник УДАІ УМВС України в Полтавській області
" Ми розуміємо, що це був спецзаказ прокуратури, СБУ - слідкували, слухали незаконно, взятку спровоцирували, її, як такого, тої взятки... Я гроші не брав "

Захист екс-керівника обласної ДАІ так само будує свою стратегію на тому, що прокуратура не довела факт вини: свідчень екс-підлеглих Блажівського для висунення звинувачень - надто мало.

Ігор Кореньков, адвокат
 "Против кого-нибудь из вас завтра человек напишет какой-нибудь донос, да?, и это считается полным доказательством? Ну, я считаю, что здесь вина не доказана "

Відтак сторорна захисту пропросила вислухати свідків. У судді заперечень не було. Але виявилося, що прокурори свідків не запросили. Тож укотре розгляд резонансної справи відкладається - цього разу на 15 червня. На одному з попередніх засідань Блажівського відпустили під заставу у 10 мільйонів гривень.