Програма «Життя міста»

У розділі: 20533 відео | АрхівRSS
Полтавці - учасники АТО нарешті почали отримувати земельні ділянки
197

Полтавці - учасники АТО нарешті почали отримувати земельні ділянки

Полтавець Ігор Кулик - учасник антитерористичної операції на сході Україні. Чоловік прослужив довгих 12 місяців. Приїхавши додому, забажав скористатися своїм законними правом на земельну ділянку. Однак чекати довелося довше, ніж він розраховував, та й процедура виявилася не настільки простою. Тепер Ігор - нарешті власник 10 соток землі на Вороніна.

Ігор Кулик, учасник АТО
"Планую посадити город: картоплю, цибулю, щоб було вдома. В майбутньому може зведу дачний будинок. Якщо будуть кошти. "

В оформленні землі демобілізованому бійцю допомогли представники приймальні народного депутата Сергія Капліна - депутат міськради Олександр Шамота та депутат Ленінської ради Олександр Кисельов. Вони разом з атовцями не один місяць боролися за справедливість на сесіях та у владних кабінетах.

Ігор Кулик, учасник АТО
"Подяка депутатам, які допомагали, ЗМІ, які висвітлювали інформацію. "

Отримали ділянки і працівники міського госпіталю для військовиків. Кажуть: аби не підтримка, і досі чекали б.

Анатолій Будник, учасник АТО, працівник Полтавського військового госпіталю
"Дуже довго оббивали пороги, чекали, не так просто все виходило, але завдяки депутатам нарешті ми отримали землю."

Ельвіра Шевченко, військовий лікар, працівник Полтавського військового госпіталю
"Нам допомогла група небайдужих депутатів, і з 5-ї спроби нам дали дозвіл на ділянку. "

За словами депутатів, боротьба не була легкою. Щоправда, об’єднавши зусилля простих людей, їм це таки вдалося, говорять народні обранці.

Олександр Кисельов, депутат Ленінської районної в м. Полтаві ради, помічник народного депутата України Сергія Капліна
"Розібралися з цим питанням, довели до всіх сторін, що треба землю виділяти учасникам АТО, бо Полтава пасла задніх у цьому питанні. Всі міста виділили, окрім Полтави."

Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради, помічник народного депутата України Сергія Капліна
"6 місяців ми боролися за це, і нарешті люди можуть стояти на своїй землі. Я сподіваюся, що більше такого не буде, що міська влада буде затягувати процес видачі хлопцям того, що вони заслужили. "

Радіє за те, що бійці таки отримали свою землю, і Сергій Каплін. Нардеп обіцяє: він та його команда були і будуть на стороні народу.

Сергій Каплін, народний депутат України
"Ми і надалі будемо діяти у такий спосіб і, об’єднуючи зусилля нашої команди і простих людей нашого міста, добиватимемося результатів. Це тільки початок нашого спільного великого шляху. Полтава - єдина родина і вона викине з цього міста тих, хто його грабував. Більше того, ми повернемо все награбоване простим полтавцям."

За словами депутата міської ради Олександр Шамоти, право на землю отримало вже 120 учасників АТО. Також за його пропозицією у межах Тахтаулівської сільської ради для армійців можуть зарезервувати ще 4 тисячі ділянок.