Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
Полтавські рятувальники  утилізували 153 снаряди, які залишилися після вибуху військового авто  поблизу Полтави
89

Полтавські рятувальники утилізували 153 снаряди, які залишилися після вибуху військового авто поблизу Полтави

Працівники обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій знешкодили боєприпаси, які залишилися після пожежі військової вантажівки, який стався в ніч на 24 червня неподалік Супрунівки. За інформацією рятувальників, через вибух снаряди розлетілися в радіусі до 250 метрів від епіцентру. Сапери, які прибули на місце о 3 годині ночі, працювали 9 годин поспіль.

Роман Абрамов, нач. відділу групи піротехнічних робіт УДСНС України в Полтавській обл.
"Під час проведення робіт було виявлено 153 артилерійські снаряди калібру 100 мм, 472 підривники до них та зібрано 62 кг пороху. "

Усі боєприпаси зібрали та відправили на підривний майданчик. На підготовку та саме знищення артилерійських снарядів витратили 3 години, завершивши роботу 24 червня о 18-30. За словами ліквідаторів, операція пройшла за планом.

Роман Абрамов, нач. відділу групи піротехнічних робіт УДСНС України в Полтавській обл.
"Надзвичайних ситуацій не було, все в штатному режимі, всі люди знають свої обов’язки, не перший раз працюємо з такою великою кількістю боєприпасів. Знищили всі за один раз."

Загальна вага зібраних боєприпасів склала 2, 5 тони. Роботи з ліквідації наслідків події завершено, рух по трасі «Київ-Харків-Довжанський» відновлено.