Програма «Життя міста»

У розділі: 16742 відео | АрхівRSS
Октябрський районний суд допитав двох свідків по справі Петра Блажівського
385

Октябрський районний суд допитав двох свідків по справі Петра Блажівського

Октябрський районний суд міста Полтави продовжує допитувати свідків по справі Петра Блажівського. Нагадаємо, екс-начальника обласної Державтоінспекції звинувачують в отриманні неправомірної вигоди. Першим давав свідчення Михайло Литвин - бізнесмен, який орендує їдальню в приміщенні обласного управління ДАІ. Він стверджує: обвинувачуваний - Петро Блажівський - у грудні минулого року кілька разів просив передавати йому пакети, вміст яких не розголошував. Пан Литвин зазначає: один пакет він отримав для передачі Блажівському від начальника центру надання послуг ДАІ Опішні пана Довбиша. Довбиш сказав, що у ньому були документи.

Михайло Литвин, свідок, приватний підприємець
"Числа не пам’ятаю, після роботи зателефонував мені Довбиш, щоб я спустився забрав документи. Він передав папку з документами і сказав передати Блажівському. "

Ще один пакет для Блажівського Михайло Литвин передавав від очільника Чутівського Центру ДАІ Криворучка. Те, як все відбувалося, свідок продемонстрував прокурорам під час слідчого експерименту. За інформацією прокуратури, слідство встановило, що у пакетах були кошти, тобто, фактично, хабарі екс-начальнику ДАІ від Довбиша та Криворучка.

Інший свідок - колишній заступник начальника обласного управління ДАІ Володимир Голтвянський. За його свідченнями, у грудні 2014 року Петро Блажівський вимагав у нього хабар у розмірі 5 тисяч доларів.

Володимир Голтвянський, свідок, колишній заступник нач. УДАІ УМВС України в Полтавській обл.
"- Сказав, що треба кошти в такому-то розмірі в кінці місяця.
- Хто сказав?
- Блажівський.
Близько п’яти. Пять не було, я привіз чотири тисячі доларів. "

За словами свідка, він напряму гроші Блажівському не передавав.

Володимир Голтвянський, свідок, колишній заступник нач. УДАІ УМВС України в Полтавській обл.
"Він сказав, щоб через 2-3 дні кошти були в нього. 25 - 26-го числа я привіз кошти в ДАІ, його не було - хворів. Тож я залишив кошти в його кабінеті, в столі. "

Екс-заступник начальника управління інспекції говорить: кошти сплатив, щоб спокійно працювати на своїй посаді. Сам підсудний Петро Блажівський від коментарів утримався. Наступне судове засідання по цій справі призначили на 7 серпня. Представники Феміди продовжать слухати свідків процесу.