Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
Військового комісара Полтавщини можуть звільнити
155

Військового комісара Полтавщини можуть звільнити

Очільник області Валерій Головко пригрозив військовому комісару Полтавщини Борису Павлову звільненням. Його роботу губернатор розкритикував на апаратній нараді облдержадміністрації. Причина - невиконання регіоном шостої хвилі мобілізації. За даними військкомату, з 32 тисяч повісток вручити вдалося лише 5 з половиною тисяч.

Сергій Манжос, т.в.о. військового комісара Полтавської області
"Не оповістили 26 817 військовозобов’язаних за причинами: не проживає за цією адресою, не відчинили двері, немає вдома, відмова від повістки, вибув за межі населеного пункту або за кордон."

Ці цифри обурили голову обласної адміністрації. Валерій Головко говорить: якщо комісар Борис Павлов не може впоратися зі своїми прямими обов’язками, на цій посаді йому не місце.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
"Я сьогодні буду писати подання на звільнення Павлова з посади за підсумками 6 хвилі мобілізації. Від авторитету військового комісара напряму залежить успіх мобілізації."

Піддав критиці губернатор і роботу місцевих комісарів та голів сільських рад.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
"То медична комісія десь не спрацьовує, то військовий комісар не доїхав до сільради чи селищний голова у виборчий процес включився, йому ніколи ходити по дворах і виконувати свої зобов’язання."

Пан Головко заявив: керівники районів, які провалили призов до армії, отримають догани. А місцевих комісарів попередили про зняття з посад за провал шостої хвилі мобілізації. Зазначимо, що повністю завдання по залученню до лав Збройних сил новобранців виконав лише один район - Диканський. Натомість в деяких селах та селищах до зброї взагалі не приставили жодного бійця. Також скоротилася кількість добровольців - за власним бажанням до військкоматів прийшло лише 5 відсотків мобілізованих.