Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
27 вересня світ відзначає день туризму
155

27 вересня світ відзначає день туризму

Вже стало доброю традицією відзначати міжнародний день туризму, який припадає на 27 вересня, туристичними походами, зльотами та різними мандрівками, - розповідає заступник директора Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації Лариса Оніщук. Щоб залишилося достатньо часу на усі ці заходи, - у Полтаві професійне свято працівників туристичної галузі відзначили напередодні.

Лариса Оніщук, заст. директора Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
"Ми зібрали тут всі р-ни та міста області-екскурсоводи, викладачі навчальних закладів"

Привітав людей, причетних до туристичної галузі та нагородити кращих, і Володимир Микійчук. Заступник голови облради каже: туристична галузь на Полтавщині активно розвивається, адже нашому краю є чим привабити любителів помандрувати.

Володимир Микійчук, заст. голови облради
"Полтавщина - найпривабливіший куточок, куди із задоволення приїжджають наші туристи/-про історію нашого краю- В нас є що подивитись і є що ппоказати"

Цьогоріч, - кажуть фахівці, - відбувся перерозподіл туристичних потоків. До цього призвела ситуація у країні: у людей немає грошей для відпочинку за кордоном, тому вони більше мандрують рідним краєм. За цей рік, Полтавщину відвідали туристи із Вінниччини та Закарпаття, чого не було раніше.