Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
Держава не виділила кошти на фінансування полтавських медичних закладів.
241

Держава не виділила кошти на фінансування полтавських медичних закладів.

Лікувальним закладам Полтавщини суттєво бракує коштів. Додаткові витрати Департамент охорони здоров"я облдержадміністрації оцінює у 17 мільйонів гривень.

Ігор Куделич, заступник директора Департаменту охорони здоров"я ОДА
" В більшій масі нас підводить державний бюджет. Наші програми, за якими Міністерство охорони здоров"я повинно закупляти ліки, ніби-то за інформацією, тендера у Міністерстві об"явлені за нашими заявками. Але жодна програма не профінансована, жодної матеріальної цінності ми ще не отримали. "

Фінансування потребують обласна лікарня імені Скліфософського, обласна дитяча, психлікарня, об"єднане автогосподарство, бюро судмедекспертизи, обласні госпіталі, кардіодиспансер та онкодиспансер. Серед переліку потреб у цих закладах - специфічні лікувальні заходи та препарати, медичне обладнання, харчування, , опалення та ектроенергія, ремонт. Зокрема, акцентували увагу на проблемах станції переливання крові.

Ігор Куделич, заступник директора Департаменту охорони здоров"я ОДА
" Кров вливати нікуди від потенційних донорів. Ми проводимо і дослідження на всілякі захворювання, а вливати кров нікуди. Бо держава контейнера не поставила. Тому просимо кошти в розмірі 600 тис на три станції - Полтава, Кременчук, Лубни. "

Кошти на ці потреби планують виділити під час найближчої сесії обласної ради.