Програма «Життя міста»

У розділі: 15643 відео | АрхівRSS
30 тис. переселенців зі Сходу перебуває на території нашої області.
83

30 тис. переселенців зі Сходу перебуває на території нашої області.

Якщо раніше, внутрішньо переміщені особи, які прибували із зони Ато до нашої області, в першу чергу потребували житла, працевлаштування та влаштування дітей до садочків та шкіл, - каже Вікторія Курилко, - то зараз на часі уже зовсім інші проблеми. Радник міністра соціальної політики в Полтавській області ініціювала першу зустріч із фахівцями різних галузей, щоб прийняти обласну комплексну програму допомоги переселенцям.

Вікторія Курилко, радник міністра соціальної політики в Полтавській області
"Сьогодні ми говоримо про них не як про біженців а як значний людський капітал, з метою збереження цього капіталу в області, яка є відємною у прирості населення, з цією метою пропонуємо створити регіональну програму-в жодній існуючій програмі не враховано кількість переселенців, яких на сьогодні - 30 тис. "

Наша область зацікавлена у тому, - зазначає Вікторія Курилко, - щоб переселенці якомога швидше влилися в суспільство і пустили тут коріння. Багато внутрішньо переміщених осіб зацікавлені в тому, щоб відкрити власний бізнес, а це - гроші до місцевого бюджету.

 Вікторія Курилко, радник міністра соціальної політики в Полтавській області
"Нещодавно ми проводили круглий стіл, в Полтавській області поки що не прийнята програма розвитку підприємництва, -потрібно врахувати усі потреби переселенців, щоб це були послідовно розроблені плани"

Комплексна програма допомоги переселенцям має скоординувати діяльність усіх департаментів облдерадміністрації та інститутів громадянського суспільства. У розробці програми мають взяти участь і самі внутрішньо переміщені особи.