Програма «Життя міста»

У розділі: 20611 відео | АрхівRSS
Круглий стіл між бібліотекарями міста та кандидатом на посаду міського голови Андрієм Матковським.
177

Круглий стіл між бібліотекарями міста та кандидатом на посаду міського голови Андрієм Матковським.

Як буде реформована бібліотечна система у рамках децентралізації - таке питання цікавить бібліотекарів нашого міста. Зараз проводяться диспути із представниками громадських організацій та органами місцевого самоврядування, - кажуть бібліотекарі, - на зустрічах активно обговорюються нагальні проблеми галузі.

Ольга Хоменко, заст. директора обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара
"Сьогодні у нас на зустрічі присутній кандидат в мери, голова ГО Полтавська родина, нас цікавить його бачення процесу децентралізації, його досвід, буде дискусія з ним з приводу децентралізації "

 Світлана Сечова, заст. директора з науково-бібліотечної роботи обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара
"Оскільки наша бібліотека працює з юнацтвом, дуже актуально почути, що планує майбутня влада зробити для працевлаштування молоді, які закладено в їх проектах програми, що вони можуть зробити "

Полтаві слід повернути статус культурного центру України, - вважає кандидат на посаду міського голови Андрій Матковський, - оскільки зараз, духовності у нашомі місті залишилося дуже мало.

Андрій Матковський, кандидат на посаду міського голови
"Нам треба відроджувати гарні концерти, треба проводити творчі вечори з письменниками, запрошувати художників, треба все робити, щоб молодь більше читала книжок, щоб гарні умови у бібліотеках були, щоб гарне фінансування було"

Окрім реформування закладів культури, бібліотекарі під час зустрічі порушували і такі питання, як чистота міста, дороговизна та нестача громадського транспорту. Андрій Матковський, пообіцяв у разі перемоги зменшити ціну на проїзд до 3 грн.. відновити рух тролейбусів після 23-ї та позакривати кафе біля шкіл та дитячих садочків.
Проблем багато, - зазначив кандидат на посаду міського голови, - але він зробить усе, щоб полтавці знову пишалися своїм містом.