Програма «Життя міста»

У розділі: 20611 відео | АрхівRSS
ВО "Свобода" офіційно заявили, що не підтримують жодного кандидата на посаду міського голови
198

ВО "Свобода" офіційно заявили, що не підтримують жодного кандидата на посаду міського голови

Офіційну заяву, щодо другого туру місцевих виборів у Полтаві оголосила обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Однопартійці не підтримують жодного кандидата, втім закликають полтавців все ж таки не ігнорувати вибори.

Анатолій Ханко, заступник голови обласної організації ВО "Свобода"
"Свобода у другому турі не підтримує жодного кандидата. У нас пропозиція: в зв'язку із тим, що для українського націоналіста там немає вибру, тому ідемо на вибори, спуємо бюлетень."

Низький рівень довіри місцевих жителів допоможе через рік відкликати новообраного мера, -вважає Анатолій Ханко. Заяву обласної організації підтримує і міська "Свобода".
Юліан Матвійчук, голова міської організації ВО "Свобода"
"Наша позиція проста -ми не закликаємо людей псувати бюлетені, але позиція офіційна -ми не підтримуємо жодного кандидата."

Поділяє думку однопартійців і народний депутат України Юрій Бублик. Під час прес-конференції він, власне, і повідомив свою та позицію Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Юрій Бублик, народний депутат України
"Політична сила ВО "Свобода" ухвалила рішення не підтримувати жодного кандидата. ВИ ніде не чули заяви, що я підтримую Матковського або Мамая. Таких заяв нема і таких заяв не буде."

Нагадаємо, другий тур місцевих виборів у Полтаві відбудеться 15 листопада.