Програма «Життя міста»

У розділі: 16082 відео | АрхівRSS
Полтавці не хочуть нової зупинки Турбомеханічний завод
171

Полтавці не хочуть нової зупинки Турбомеханічний завод

Полтавці, які щодня очікують транспорт на зупинці Турбомеханічний завод обурені діями Олександра Мамая, Полтавського міського голови. Люди скаржаться,- незабаром він зруйнує стару, проте затишну зупинку, натомість встанове нову, але незручну. Свої скарги висловлюють вони не тільки усно, а і письмово. На зупинці можна побачити звернення до мера, у тексті якого зазначено - ЦИТАТА- «Мамай, не ріж зупинку. Тут відпочивають літні люди та дітки»

Сергій Яковлєв, полтавець
«Новые остановки, хоть и сказано на неё потратили 45 тисяч гривень, она не соответствует цене. Это ж не бронированное стекло, как он утверждал, это обычный пластик, обычный, который можно рукой или ногой, или человек удариться, сядешь, обопрёшься, выдавишь его и всё»
 «Что это за остановка? Там 3 человека сядут и всё, и спрячутся 5, тоесть 8 человек»

 Раїса Руденко, полтавка
«Нада ж трошки думать головою, вона нікуда не годиться, сосулька впаде, замерзне вода і вона потріскається, провалиться. Такі гроші вперти. Зачем?»

Полтавці переконані,- таке, начеб-то, облаштування міста мер проводить перед наступним туром виборів, які відбудуться 15 листопала. Це ніщо інше, як підкуп виборців.

Раїса Руденко, полтавка
«Це опять піар перед виборами тільки і всього, я так вважаю»

 полтавець
«Це все перед виборами робиться, передвиборча кампанія»

Василь Ковальчук, правозахисник розповідає,- і в інших куточках міста Олександр Мамай займається руйнуванням старих та комфортних для полтавців зупинок. І чомусь це відбувається тільки вночі.

Василь Ковальчук, правозахисник
«3 дня тому на Зигіна, як їхати з центра о 1 годині ночі мені телефонують люди і говорять, знімали таку ж велику»
 «Я вважаю, таке хамське ставлення до людей не допустимо»

Василь Ковальчук говорить,- краще б довели до ладу старі зупинки, а не витрачали забагато грошей на нові.