Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
До Всесвітнього дня волонтера у Полтаві проходять семінар-тренінги з питань організації екстреної медичної допомоги.
186

До Всесвітнього дня волонтера у Полтаві проходять семінар-тренінги з питань організації екстреної медичної допомоги.

З 7 по 9 грудня, у рамках відзначення Всесвітнього дня волонтера, у Полтаві проходять семінари-тренінги та конференції для добровольців та лікарів області. Навчають надавати першу допомогу у надзвичайних ситуаціях, демонструють новітні технології та сучасні апарати штучної вентиляції легенів та інше.

Юрій Безрядін, заст. головного лікаря Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
«Може стати будь-яка людина, незалежно від того, яка професія. У нас є і музиканти, і викладачі, і спортсмени, є спеціальна програма і за 12 годин можна навчити людину»

Анатолій Гоненко та Вікторія Лоза вже більше року допомагають рятувати життя жителів міста і області. Вони говорять,- траплялися ситуації, коли людям треба було негайно надати домедичну допомогу, бо їх стан щохвилини погіршувався. Тож, без участі волонтерів людина могла б загинути.

Анатолій Гоненко, волонтер ГО «Медичного Спецпідрозділу «Баррі»
«В моїй практиці була така ситуація, чергував на автомобільних гонках і одній людині стало погано з серцемп і я надавав домедичну допомогу і приїхала медична допомога, а до того моменту допомагав людині я»

Вікторія Лоза, волонтер ГО «Медичного Спецпідрозділу «Баррі»
«Нас объединяет идея учиться спасать жизни, уметь спасать и желание это делать, помогать другим людям»

Керівники області наголошують ,- такі семінар-тренінги необхідні. Адже найголовніше-це життя людини. І, коли немає поруч лікаря, першу допомогу повинен вміти надавати кожен.
Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
«Ми всі повинні розуміти, якщо сусіду, чи людині на вулиці потрібно надати допомогу, зроблено буде максимально все з мого боку, обласної ради щодо підтримки волонтерського руху»

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради
 «Якщо вони зараз підуть в нашу районну медицину, то це буде значний прорив медичний, охорони здоров»я, не тільки в районіх і на місцях»

Волонтерів нагородили грамотами та нагрудними знаками.