Програма «Життя міста»

У розділі: 20570 відео | АрхівRSS
10-го грудня у Полтаві оберуть нового студентського мера
136

10-го грудня у Полтаві оберуть нового студентського мера

10 грудня о 15 годині, у Державній аграрній академії обиратимуть студентського мера міста. Цьогоріч у перегонах змагаються три кандидати. Перший - Олександр Глазов, голова Студентської ради Аграрної академії. Він каже - протягом року намагався достукатись до міської влади зі своїми пропозиціями щодо пільгового проїзду для студентів та повернення медичних працівників у вищі навчальні заклади, втім усе було марним. Нині своїх планів не полишає. Він розповідає - колись студентська рада була консультативно-дорадчим органом міської. Юні студлідери розвивали молодіжну політику та лобіювали інтереси студентів, зараз це залишилось тільки на папері.

Олександр Глазов , кандидат на посаду студентського мера, голова Студентської ради ПДАА
"Я іду на другу каденцію для того, щоб завершити все, що я розпочинав. За цілий рік того правління міська рада ніяк не реагувала, але
 в міську раду ввійшли уже багато різних політичних сил і фракцій, які підтримують ці ідеї і вони будуть реалізовуватися. "

Другий кандидат - це Вероніка Пасько голова Студентської ради Полтавської філії Міжрегіональної академії управління персоналом. Дівчина балотується, щоб зробити студентську раду - за її словами - дієвою, навчання вузівців сучасним, а культурний розвиток туристичним.

Вероніка Пасько , кандидат на посаду студентського мера, голова Студентської ради Полтавської філії Міжрегіональної академії управління персоналом
" Я вже вела переговори з Кооперативним університетом, вони згодилися передати свій досвід. Це студентська туристична агенція. І вони будуть надавати допомогу для того, щоб за помірними цінами їздити відпочивати студентству. "

Володимир Даценко делегат від Полтавського національного технічного університету та третій кандидат. Він збирається у разі перемоги організовувати проведення просвітницьких, екологічних та благодійних акцій серед студентів, сприяти їх працевлаштуванню та вже знає як урізноманітнить їхнє дозвілля.

Володимир Даценко , кандидат на посаду студентського мера, делегат від ПНТУ ім. Ю.Кондратюка
"Моя ідея - це створення центру дозвілля студентів. Він охоплюватиме зони для стартапів, зони для перегляду фільмів, школа КВН"

Загалом вибори полтавського студлідера проводяться кожного року, на базі одного з вищих навчальних закладів. Участь у них беруть лише голови студентських рад вузів або делегати від них. Спочатку вони представляють свої передвиборчі програми, а потім розпочинається процес голосування.

Олена Кошова , голова виборчої комісії студентської ради міста
" Після представлених передвиборчих програм буде додаткова реєстрація, отримання бюлетенів і процес голосування. Голосувати будуть по 15 делегатів від навчальних закладів.
В цьому залі будуть стояти реєстраційні столи, виборчі кабіни і урна для бюлетенів. Результати будуть відомі одразу після голосування, через 20 хвилин після завершення. "

Таким чином голосуватимуть 345 студентів із 23 полтавських вишів. Виборча комісія складатиметься з 6-ти депутатів від різних студрад. При підрахунку голосів, крім них присутні будуть ще по 2 представники від кожного кандидата.