Програма «Життя міста»

У розділі: 20533 відео | АрхівRSS
Несформованим до цього часу залишається бюджет міста
102

Несформованим до цього часу залишається бюджет міста

Закінчується 2015 рік, а проект бюджету Полтави до цього часу так і не сформований. Принаймні, будь-яку інформацію про нього і журналістам, і народним обранцям від "Солідарності" та "Партії простих людей" в бюджетно-фінансовому управлінні не надали. Порадили надіслати депутатський запит та обмежилися фразою, що над проектом ще працюють.

 Тетяна Кустолян, І заст.начальника бюджетно-фінансового управління МВК
"Ми формуємо доходну частину, беремо прогнозні показники в ДПІ по тому законодавстві, яке є на даний час."

Обурений вимогою надсилати депутатські запити Сергій Чередніченко, депутат міської ради від "Солідарності", адже, відповідно до Закону "Про місцеве самоврядування", усне звернення депутата вже має офіційну силу, -розповідає він. Тим більше, що проект бюджету -взагалі не конфіденційна інформація.

Сергій Чередніченко, депутат Полтавської міської ради, БПП "Солідарність"
"Я назву це неадекватною реакцією працівників і в.о. нач. управління, бо виявляється проект бюджету -це таємниця за сімома замками. Про це дізнатися неможливо, вона абсолютно не володіє ніякими цифрами, не надає ніякої інформації, на всі питання ми чули: "Пишіть депутатські звернення, запит."

В управлінні підтвердили, що всі установи вже давно надали свої розрахунки. Втім, які суми там фігурують -також не озвучують. Олександр Шамота, голова фракції "Партії простих людей Сергія Капліна" в міській раді розповідає -проект бюджету на наступний рік починають формувати ще в липні. Тому, можливо, він вже створений, але чомусь приховується.

Олександр Шамота, голова фракції ПП "Партія простих людей Сергія Капліна" у Полтавській міській раді
"Вся проблема в тих 5 роках правління "Совісті України", за яких діяльність депутата, як представника громади, як людини, яка повинна відстоювати інтереси громади повністю знівельована. Сьогодні ми побачили повний саботаж із боку старої системи, щодо нових рішень, нових ідей, змін у міській раді."

Кожен працівник і керівник усіх управлінь Полтави повинен зрозуміти, що депутати максимально контролюватимуть їх діяльність, -додає Олександр Шамота, -тому, якщо вони не запрацюють для людей, на їх посади прийдуть інші люди.