Програма «Життя міста»

У розділі: 16660 відео | АрхівRSS
У Полтаві пройшов семінар-тренінг «Мистецтво публічного виступу»
145

У Полтаві пройшов семінар-тренінг «Мистецтво публічного виступу»

У Полтаі відбувся семінар-тренінг «Мистецтво публічного виступу». Організатори говорять,- знання, які отримають слухачі будуть їм корисні не тільки у спілкуванні з аудиторією, а і в повсякденному житті.
Анатолій Безпалюк, директор Обласного молодіжного центру Полтавської обласної ради
«Воно пригодиться в повсякденному житті, якщо Ви хочете знайти спільну мову у себе в середовищі сімейному, або знайти собі роботу, це буде необхідно. Це 1 із методів комунікації, які потрібні кожній людині»
На заняттях учасники обговорювали з фахівцями, як можна подолати хвилювання перед виступами та в ході спілкування з аудиторією. Бо,-зазначають експерти, не кожен може правильно презентувати себе і швидко впоратися зі своїми емоціями.
 Вікторія Каюн, заступник директора Обласного молодіжного центру Полтавської обласної ради
«Будемо осваювати певні методики, способи себе презентувати перед людьми, навчитися комунікувати, працювати з аудиторією, використовувати свої ресурси: вміння жестикулювати, вміння поставити вірно свій голос, вміння переконати людей»

Загалом, у семінарі взяли участь і студенти і люди і вже працюючі люди. Вони зазначають,- такі заходи корисні і необхідно, щоб їх відвідували якомога більше учасників. Адже вдосконалювати себе слід протягом всього життя.

 Олена Кашуба, учасниця семінар-тренінгу «Мистецтво публічного виступу»
«Саме такі тренінги є дуже корисними, я є секретарем студентської ради міста і публічні виступи для мене часте явище. Щоразу треба покращувати свої вміння, навички і тренінги є досить корисними у цій справі»

 Тетяна Страшко, учасниця семінар-тренінгу «Мистецтво публічного виступу»
«Перед виступами завжди хвилююся, захищала 2 дипломи і кожного разу хвилювалася, як вперше, хоча і підготовлений, але хвилювання присутнє»

Учасники семінар-тренінгу впевнені,-набуті вміння допоможуть їм досягти успіхів у навчанні в університеті та в роботі.