Програма «Життя міста»

У розділі: 16660 відео | АрхівRSS
Дитячий відпочинок на зимових канікулах
105

Дитячий відпочинок на зимових канікулах

Цьогорічні зимові канікули у більшості шкіл Полтавщини триватимуть із 28 грудня до 10 січня. В деяких школах вони продовжені, - для економії енергоресурсів. Але в тих школах, де термін канікул триваліший, учні повинні наздогнати навчання за посиленою, ущільненою програмою. У Полтаві відпочинок  - із 4 по 31 січня.

 Олена Ухань, нач. відділу закладів інтернатного типу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації
"Перед освітою стоять завдання безпеки дітей-щоб у них були позитивні емоції"

Особливу увагу приділять дітям, схильним до правопорушень, - розповідає Олена Ухань, - щоб відвернути їх від вулиці та хибних думок, таких школярів планують залучити до різних культурно-мистецьких заходів. Старшокласники можуть використати вільний час для підготовки до ЗНО. Попіклуються і про дітей, які залишилися без батьків.
Олена Ухань, нач. відділу закладів інтернатного типу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації
"Для дітей-сиріт, які перебувають в інтернатах- зимове оздоровлення усанаторіях-заклад Миргородський і табір «Еколог» для обдарованих, талановитих дітей"

НА перід відпочинку учням запропонують різноманітні спортивні заходи та розваги. Зокрема, якщо погода сприятиме, плануюють залити близько сотні ковзанок, на яких діти можуть кататися на ковзанах та грати у хокей. Також зимові канікули - сприятлива пора для екскурсійних поїздок. Загалом в області, кажуть фахівці, екскурсіями планують охопити 9 тисяч дітей.