Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
Депутати міської ради продовжують обговорювати організаційні питання напередодні другої сесії міської ради
209

Депутати міської ради продовжують обговорювати організаційні питання напередодні другої сесії міської ради

На черговому засіданні погоджувальної ради представники фракцій продовжують обговорювати склад постійних депутатських комісій та проект регламенту, який необхідно затвердити на сесії міськради. Депутати скаржаться,- над ним усі разом працювали більше тижня. Кожна фракція вносила свої пропозиції та поправки, які спільно узгоджували. У проекті уже зазначили, що сесії до квітня 2016 року будуть проводити у міській раді, а не у Будинку Культури. Втім, сьогодні виявили, представники партії «Совість України» віддали проект регламенту міському голові Олександру Мамаю, зазначавши, що самі його розробили. А він вийшов на основі регламенту ВО «Свобода», в який вони внесли 83 поправки із 123.

Юліан Матвійчук, голова фракції ВО "Свобода" у Полтавській міській раді
«Сьогодні зранку, я захожу на сайт міськради, де Совість України подає ідентичний регламент, який опрацювали ми всі по суті краде бренд і міняє 4 правки не узгодячи з усіма»
 «У нас на сесії вийде 2 регламента, вкрадений Совісті із своїми правками, 2-ми завізуємо і буде наш регламент. Це воровство, маючи мера, 7 депутатів, вони ворують, як на мене це дуже низько»

Володимир Корчака, депутат міської ради, БПП "Солідарність"
 «Видавати його за свій проект, по крайній мірі-це не коректно»

Отримати коментар стосовно проблемної ситуації ні нам, ні іншим депутатам не вдалося. На сьогоднішнє засідання представники партії «Совість України» не з»явилися. Крім того,-на погоджувальній раді обговорювали склад постійних депутатських комісій. І тут без суперечок не обійшлося,-говорять депутати. Бо представники Партії простих Людей Сергія Капліна кардинально змінили своє рішення, стосовно своїх кандидатів на керівні посади комісій.

 Юліан Матвійчук, голова фракції ВО "Свобода" у Полтавській міській раді
 «Вступають амбіції ППЛ, які відмовляються від регламентної комісії і хочуть голову бюджетної комісії, де головою до цього Совість України»

Денис Поліщук, депутат від "Партія простих людей Сергія Капліна" у Полтавській міській раді розповідає,- шляхом обговорення змінили свою думку. Проте, вирішити проблему хочуть якнайшвидше, щоб комісії розпочали свою роботу.

Денис Поліщук, депутат від "Партія простих людей Сергія Капліна" у Полтавській міській раді
 «Пришли к одному решению, что единственный кандидат от нашей партии, он наиболее достоин возглавить бюджетную комиссию-это Шамота. То, что «Совысть Украины» не может занимать эту комиссию, её лидер Мамай, считаем, что так не должно быть»

Крім того, на засіданні затвердили склад лічильної комісії.