Програма «Життя міста»

У розділі: 20569 відео | АрхівRSS
Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій обласної ради
111

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій обласної ради

Депутати облради запропонували внести зміни до показників обласного бюджету. Майже 26 мільйонів гривень планується спрямувати на заклади охорони здоров"я області. Про це повідомив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка на спільному засіданні постійних депутатських комісій.

 Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів ОДА
"у зв"язку із зменшенням субвенції з Харківської області на надання сспеціалізованої психіатричної допомоги зменшуються видатки на отримання обласної лікарні ім.Мальцева на 400 тис. грн. На затвердження сесії також подаються обсяги міжбюджетного державного бюджету, місцевого бюджету, які у міжсесійний період розподілені розпорядженням голови ОДАу загальній сумі 124,3 мільйонів гривень"

Також на спільному засіданні депутатських комісій запропонували внести зміни до регламенту роботи обласної ради. Як наголосив голова облради Олександр БілЕнький, до цього спонукали зміни у чинному законодавстві.

Олександр Біленький, голова обласної ради
"проект регламенту розроблений на основі регламенту обласної ради 6 скликання з урахуванням змін до чинного законодавства. Зокрема, проектом регламенту передбачено розгляд обласною радою електронної петиції та обов"язкового оприлюднення результатів поіменного госування"

Як зазначив перший заступник голови обласної ради Євген Холод, програма розвитку органів місцевого самоврядування на 2016 рік передбачає виділення майже 6-ти мільйонів гривень. Ці кошти планують спрямувати на надання допомоги малозахищенним верствам населення, на підтримку діяльності комунальних підприємств області, технічну допомогу учасникам АТО.

 Євген Холод, перший заступник голови обласної ради
"надання депутатами обласної ради допомоги малозахищеним громадянам на загальну суму 1,2 млн. грн.
+00.32.18 замовлення ... діяльності комунальних комунальних підприємств, установ, закладів - 500 тис. гривень, на технічну допомогу для антитерористичних операцій - 1,5 млн. гривень. "

Проекти рішень, ухвалені на спільному засіданні депутатських комісій, будуть передані на розгляд депутатів на найближчій сесії обласної ради.