Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
Три стадіони нашого міста відповідають технічним нормам атестації футбольних клубів України в системі національної федерації на сезон 2016- 2017 років
115

Три стадіони нашого міста відповідають технічним нормам атестації футбольних клубів України в системі національної федерації на сезон 2016- 2017 років

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації розробило Програму співфінансування розвитку спорту нашого регіону. Про неї, власне, і говорили під час засідання комісії по контролю за станом спортивних споруд. На сьогодні складено кошторис та перелік закладів, які потребують модернізації. Переважно -це спортзали шкіл та сільські стадіони.

Олександр Буцький, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту ОДА
"Є перелік, кошторис вже складений. Маю надію, що це буде співфінансування і місцевої влади, і полтавської облдержадміністрації, і радою.
Це спортзали, стадіони, всі спортивні споруди."

Полтавський стадіон "Ворскла" відповідає загальноприйнятим нормам безпеки та європейським стандартам для проведення футбольних матчів. Це засвідчили фахівці з Ізраїлю, -розповів технічний директор футбольного клубу "Ворскла" Ігор Гуриненко, -минулого року його майже повністю відремонтували.
Ігор Гуриненко, технічний директор ФК "Ворскла"
"Ремонт трибун мы провели в этом году -625 тыс.грн.; замена сидений на трибунах -1 млн; ремонт и техобслуживание автоматического полива -374 тыс."

Загалом, на оновлення стадіону витратили майже 10 мільйонів гривень.