Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
Полтавці обурені роботою комунальних служб міста
234

Полтавці обурені роботою комунальних служб міста

Протягом останніх двох днів у Полтаві випала велика кількість снігу. Комунальні служби,-ліквідовувати негаразди не поспішають. Така ситуація обурює жителів міста. Загалом, як повідомили у Державтоінспекції Полтавської області протягом останніх 2 днів у місті трапилося 10 дорожньо-транспортних пригод.
«Дороги не чистяться, вчора йшов сніг дороги не чистились весь день»
 «Очень ужасно, не обращают ни на шо внимание»
«Я с Терешок вчора хвилин 40 чекала на транспортний засіб, щоб виїхати на роботу, на 1 годину спізнилася»
«Я вчера в 8 часов вечера ехал на такси, снега по колено на Фрунзе. Таксисті матерятся. Куда єто годится, по городу что творится на Мотеле вообще ничего не чистится»

Євгеній Ковш, полтавець вирішив розчищати дороги від снігу самотужки. Бо, говорить, -прагне, щоб у новорічні свята люди могли вільно пересуватись містом. Розпочав боротьбу зі снігом біля Білої альтанки.

«Скоро Новій год, просто для себя, дома сидел, делать нечего, для улиці. Я не только тут убирал, по разнім»

Сергій Чередніченко, депутат міської ради також обурений ситуаціжю, яка виникла протягом останніх днів у місті. Коли її виправлять, він вирішив особисто дізнатися
у заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Юрія Кропивки. Але на робочому місті його не виявилося.

Ілона Богданович, секретар заст. міського голови з питань ЖКГ
«Зараз на об»їзді, по місту з 7 ранку розчищав особисто був присутнім»

Сергій Чередніченко, намагався дізнатися інформацію стосовно проблемної ситуації і у першого заступника міського голови В»ячеслава Стеценка. Втім, відповіді не отримав, бо секретар Тетяна Яценко повідомила, нині він перебуває у робочих справах не у міськраді. Це вже не перший випадок,- наголошує Сергій Чередніченко, коли він приходив до В»ячеслава Стеценка, а його на робочому місті не було.

Сергій Чередніченко, депутат Полтавської міської ради
 «Приходжу до В»ячеслава Васильовича вже протягом 3 місяців, скільки б я разів не заходив, це бува 2 рази. Так Тетяна Григорівна?»
Сергій Чередніченко, впевнений,-потрібно змінювати керівників управлінь міської ради, бо ті, які працюють нині будуть продовжувати безвідповідально ставитися до своєї роботи.