Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
Представники вірменської обласної громади провели Новорічне свято.
332

Представники вірменської обласної громади провели Новорічне свято.

Напередодні Нового року вірмени Полтавщини провели свято. Говорять,- готувалися заздалегідь, тож концертна програма-цікава та різноманітна.
Геннадій Агаджанян, голова Вірменської обласної громади
 «У нас сегодня в гостях грузинская диаспора с Харькова, ансамблями техи, народно-армянский ансамбль «Армения» с Харькова, пригласили артистов, которые будут играть на инструментах, будут певцы с нашего города, Евгения Хлыстун певица, наши дети с нашей воскресной школы будут стихотворения говорить»

Представники грузинської діаспори «Георгія» Полтавщини та єврейської громади міста привітали усіх присутніх зі святом. Вони розповідають,- з радістю відгукнулися на пропозицію представників вірменської діаспори прийти на дійство, бо дружні відносини підтримують давно.
 Рамаз Заркуа, голова Грузинської діаспори «Георгія» у Полтавської обл.
 «Я хочу поздравить армян, украинцев, всех людей, которые проживают на Украине, чтоб Новый Год всем мира, пусть не гибнут военные, добровольцы-это самое главное» 07:00:26

Михайло Лівшиц, представник Єврейської громади м. Полтава
 «Всё это можна назвать прекрасным украинским словом злагода. Если мы будем укреплять это, то будет у нас всё по тем знаменитым словам Котляревского, всё будет в порядке»

На свято прийшли і полтавці, які беруть участь у заходах, що влаштовує вірменська община. Рік зазначають,- видався плідним, тож вже нині міркують над планами співпраці у 2016-му.
 Геннадій Фасій, нач. управління культури Полтавської ОДА
«Сьогодні всі разом будемо підводити підсумки року, який пройшов, цікавий, багато цікавих заходів, які були вірменами організовані і стелла побудована і вони взяли участь у Сорочинському ярмарку»

Микола Степаненко, ректор університету
«Подивовує згуртованість цього народу, така сила духу, волі, намагання влитися в культурний український простір. Якби українці були такими сумлінними і відповідальними, було б дуже добре. Вони вивчили нашу культуру, не почувають себе тут гостями, а є повноважними членами нашої української родини»
Ашот Хачатурян, уже тричі ставав чемпіоном світу та Європи з кікбоксингу. Попри численні тренування, свято намагається не пропускати. Говорить,- у нього тут почесна місія.
 Ашот Хачатурян, чемпіон світу, Європи з кікбоксингу
«Я сегодня буду награждать приглашённых гостей, буду вручать им грамоты, спортсменам Полтавской области, мира»

Вірмени кажуть,- і надалі будуть активно розвивати рідну культуру на Полтавщині, щоб про неї дізналися якомога більше людей.