Програма «Життя міста»

У розділі: 16660 відео | АрхівRSS
Працівники обласної бібліотеки освоїли нову діяльність -плетуть маскувальні костюми для АТО.
155

Працівники обласної бібліотеки освоїли нову діяльність -плетуть маскувальні костюми для АТО.

"Тут буде 1 рукав, це інший - потім пришивається капішон"

Кіка або ж кікімора, - саме так називають костюм для снайперів і розвідників - буває кількох видів. Ті, які плетуть у Полтавській обласній бібліотеці - робляться на сітці, зверху на неї нашиваються стрічки із натуральної тканини, обовя»зково білої, адже зараз зима. Ідея таким чином допомогти війсковим на сході, розповідає працівник бібліотеки Людмила Власенко, виникла спонтанно, - після майстер-класу фахівця, новоспечені майстрині освоїли нову для себе діяльність.

Людмила Власенко, організувала роботу по плетінню «кікімор»
"я побачила заклик волонтерів ПБН-За 3-4 дні можемо зв»язати кікімору

Роль таких маскувальних костюмів, - каже волонтер Полтавського батальйону небайдужих Тетяна Сегеда, - неоціненна, адже вони рятують життя бійцям на Сході. Загалом, добровольці уже передали до зони Ато більше ста кікімор. Зараз їх уже плетуть не тільки для воїнів із Полтави, а й для підрозділів, де служать хлопці із інших регіонів України.
 Тетяна Сегеда, координатор підрозділу ПБН «Hand Made для Армії руками небайдужих полтавок»
"Цей костюм на сітці для людини, яка статична-дуже гарний результат"

Замовлень на кіки, а також на маскувальні сітки, у Полтавського батальйону небайдужих - дуже багато. Тому, волонтери просять, усіх у кого є вільний час і бажання долучатися до такої потрібної справи, допомогти. Також добровольці будуть вдячні і за матеріали, з яких робляться сітки та костюми. Це у першу чергу натуральна тканина білого кольору та мішковина. Усе це можна приносити до Успенського Собору із позначкою «Для батальйону».