Програма «Життя міста»

У розділі: 15212 відео | АрхівRSS
Письменник Віктор Сердюк, презентував юним полтавцям свою книгу «Таємниця різдвяних подарунків».
211

Письменник Віктор Сердюк, презентував юним полтавцям свою книгу «Таємниця різдвяних подарунків».

Віктор Сердюк, за освітою юрист, фінансист, але протягом тривалого часу пише книги для дітей. Говорить,- його надихають доньки. Вони допомагають у розробці ідеї, вигадують сюжет та імена героїв. Нині, вже 6 книг Віктора Сердюка вийшли у світ.

Віктор Сердюк, письменник
«Це 6 книжка і в січні, або в лютому планується вихід в світ ще 3 книжок-це буде книга поезій для доросдих і 2 книжки для малят і дитяча п»єса»

У книзі «Таємниця різдвяних подарунків» мова йде про янголят, які розносять подарунки на святвечір під керівництвом Святого Миколая. Письменник приділяє увагу українським традиціям. Герої розмовляють,-зазначає автор, простою, доступною мовою, яку зрозузуміють наймолодші читачі.

 Віктор Сердюк, письменник
 «Про добро, про те, що воно завжди перемагає, щоб там не було, про Святого Миколая, під керівництвом якого різдвяні янголята зносять різдвяні подарунки. В книзі я відхожу від нав»язливого святкування Нового Року до більш духовного свята-Різдва Христового, від Діда Мороза до Святого Миколая, від атестичного виховання до духовного»

Соня Голуб, учениця 4 класу розповідає,- з творчістю письменника знайома давно. Майже усі книги автора дівчинка із захопленням прочитала.

Соня Голуб, полтавка
 «Я теж цю читала «Таємниця різдвяних подарунків», вона дуже цікава про різдвяних ангелочків, про Святого Миколая»

На презентації книги усі бажаючі взяли участь у музичній вікторині, відповідали на питання автора і отримали на згадку різдвяних янголят.