Програма «Життя міста»

У розділі: 20571 відео | АрхівRSS
Обласна поліція зустріла  вимушених переселенців з Криму та Донбасу
190

Обласна поліція зустріла вимушених переселенців з Криму та Донбасу

Наталія Верещагіна мати-одиначка. Вона разом із 2 дітьми та мамою переїхала до Полтави майже рік тому із Дебальцевого, де родина мешкала у власній 3-кім квартирі.
Все змінилося після того, як їхнє містечко перетворилося на поле бою. 4 лютого 2015 року вони втекли сюди, а вже через 3 дні дізналися, що назад уже повертатися нікуди.

Наталія Верещагіна , вимушена переселенка з Донец. обл.
"Просто уже не было сил сидеть в подвалах и решили уехать в Полтаву. Бежали от войны куда глаза глядят. Когда позвонили мне 7 февраля и сказали: «Наташа, квартиры у тебя уже нет». То есть прямое попадание в квартиру, что все. "

Нині на Полтавщині сотні сімей переселенців, таких як Верещагіни. Вони налякані і змушені шукати прихистку, бо власних домівок уже не мають. Юридичною та правовою підтримкою їх забезпечує громадська організація «Полтавська правозахисна группа».

Юлія Плужник, голова Правління громадської організації «Полтавська правозахисна група»
" Проводяться юридичні навчання…, онлайн консультації і ми залучаємо діток, оскільки - це наше майбутнє. Ми проводимо у ігровій формі. "

В рамках проекту «Жителі Криму і Донбасу - Ви маєте право на захист!» юристи влаштували внутрішнбо-переміщеним особам зустріч з полтавськими правоохоронцями. Полтавська поліція завжди відкрита як до своїх мешканців так і до гостей міста - запевнив її очільник Олег Бех. Він пообіцяв сприяти кожному вимушеному переселенцю, хто звертатиметься до них за допомогою.

Олег Бех , начальник ГУ НП України в Полт. обл
" Сегодня в том числе поднялся вопрос и по инвалидам в козельщине. Мы обязательно возьмем во внимание все эти вопросы. Мы очень благодарны координаторам за то, что они заостряют этот вопрос и перед правоохранительными органами. "

Олена Демяник , старший психолог сектору психологічного забезпечення ГУ НП України в Полт. обл.
" для того, чтобы вам помочь поддержать с психологической точки зрения я продиктую вам номер нашей психологической службы, куда вы можете обратиться "

Зустріч між поліцейськими та переселенцями пройшла у теплій та затишній атмосфері. Для останніх навіть влаштували концерт, а найменшим гостям вручили солодкі подарунки.