Програма «Життя міста»

У розділі: 18855 відео | АрхівRSS
Засідання постійної комісії облради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення
132

Засідання постійної комісії облради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення

За останні тижні в області значно зросла захворюваність на гострі респираторні інфекції. Показники в окремих містах та районах Полтавщини перевищили епідпорогові. Про це йшлося на засіданні постійної комісії облради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення.На даний момент в області зареєстровано 13 летальних випадків, але, як підкреслюють учасники засідання: не від "свинячого грипу", а від бактеріальної пневмонії, що виникла як ускладнення після хвороби. Лише в одному випадку під час розтину виявлено висів грипу штаму N1H1, його мають підтвердити ще лабораторні дослідження. У зв'язку з епідеміологічною ситуацією одним з нагальних питань є кількість необхідних лікарських засобів в аптечних мережах, - зауважив директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Віктор Лисак.

 Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації
" звичайно, є гостре питання щодо наявності в аптечній мережі достойної кількості тих ліків, вироби мед. призначення. Ведеться моніторинг, який сьогодні відпрацьовує на відповідністьміністерства охорони здоров'я державну службу лікарських засобів, є відповідна інформація по наявності того чи іншого лікарського засобу, в тому числі є сьогодні комунальна мережа щодо наявності кількості тих препаратів, які є на території "

На засіданні ж постійної комісії облради з питань бюджету розглядалися питання щодо змін до показників обласного бюджету на 2015 рік. Як повідомив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка, обсяги субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на різні соціальні програми значно зменшено.

 Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів ОДА
"меншено обсяги субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту в сумі 223,900 тис.грн., в тому числі - субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям малозабезпеченим, нвалідам 1, 2 групи, інвалідам з психічного розладу - 900 тис. гривень "

Також Павло Кропивка наголосив: зменшено субвенції з державного бюджету місту на надання пільг на житлові субсидії, на сплату комунальних послуг у сумі 149 мільйонів гривень.