Програма «Життя міста»

У розділі: 18314 відео | АрхівRSS
Полтавських учнів навчатимуть медіаграмотності та основам журналістики
181

Полтавських учнів навчатимуть медіаграмотності та основам журналістики

Незабаром когорта журналістів може побільшати. Школярі та студенти нашої області здобуватимуть для цього базові знання та вміння в рамках проекту "Усі свої, бо всі ми -діти". Він реалізовуватиметься на Полтавщині вперше.
Наталка Дмитренко, координатор молодіжних проектів ГО Педагогічний центр "Академія"
"До тренінгів ми будемо запрошувати молодь з полтави і з тих, хто нещодавно прибув до Полтави і мешкають там. Ми будемо вивчати основи журналістики: будемо спілкуватися і будемо писати статті, щоб представити учасників тренінгів, представити особистісно."

Координатори проекту переконані -він сприятиме посиленню взаємопорозумінню між молоддю, вони можуть зробити суттєвий внесок у покращення свого життя і розвиток суспільства вцілому. Тренінги, зокрема, спрямовуватимуть на заохочення творчої молоді, діалогу між поколіннями, на підтримку толерантності та миру.
Наталка Дмитренко, координатор молодіжних проектів ГО Педагогічний центр "Академія"
"Хотілося б цим проектом ствердити цінність співпраці, взаємопорозуміння, єдності і такого підходу, коли люди, незалежно від того, звідки вони, хто вони -насамперед шукають, що в них є спільного, а вже потім дивляться на свої відмінності."

Планується й візит учасників тренінгів до Швеції. Наприклад, там їм запропонують ознайомитися із тим, як молодь повинна сприймати мігрантів, чим саме кожен може допомогти новоприбулим жителям, -пояснили під час прес-конференції. Після проходження всіх випробувань, кожен отримає відповідний сертифікат, який можна долучити до резюме чи особової справи.