Програма «Життя міста»

У розділі: 18314 відео | АрхівRSS
В маленької Жені Кадирової лікарі діагностували ускладнену катаракту. Дівчинка потребує негайної операції.
198

В маленької Жені Кадирової лікарі діагностували ускладнену катаракту. Дівчинка потребує негайної операції.

Родину Кадирових нещастя спіткало несподівано -лікарі діагностували у їх донечки Євгенії вроджену ускладнену катаракту. Це захворювання впливає на кришталик ока -втрачається його прозорість і до очей потрапляє лише невелика частина світлових променів. Як наслідок -зниження зору, а з часом- повна сліпота.

Юлія Кадирова, мати однорічної Євгенії
"Она всё нормально вроде бы головку поворачивала, когда её звали, когда звуки какие-то. Но оказалось, что она на звук поворачивала головку, а до 3-х месяцев она не видела ничего, пока ей не удалили хрусталики."

Допомогти може операція в Ізраїлі. Вона коштує 17 тисяч доларів. Раніше батькам озвучували іншу суму -майже вдвічі більшу, розрахунки дещо змінилися.Проте і нинішню зібрати самотужки родині не під силу.

Юлія Кадирова, мати однорічної Євгенії
"Раньше была сумма только на обследование, но сейчас мы отправили документы наших врачей в Израиль и нам сказали, что по этим выпискам нужна операция срочно! И такая предполагаемая сумма."

Едуард Кадиров, тато однорічної Євгенії
"Сейчас собрали около 50 тысяч гривен... Собираем дальше."

Аби дитина повністю не втратила зір, батьки використовують методики, які їм порадили полтавські лікарі. Їх цілком можна застосовувати і в домашніх умовах.

Юлія Кадирова, мати однорічної Євгенії
"Полтавские врачи советуют развивать глазки огоньками, фонариками, показывать вспышки. Вот такие вот методы."

Успіх операції залежить від того, наскільки швидко її зроблять, -додає мама красуні Женєчки Юлія Кадирова, -лік часу тепер йде просто на дні. Небайдужих полтавців просять про матеріальну допомогу. Кошти ви можете переказати за реквізитами, вказаними на екрані. Усі родина буде вдячна за підтримку.