Програма «Життя міста»

У розділі: 15212 відео | АрхівRSS
Засідання постійної депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності та фінансів
105

Засідання постійної депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності та фінансів

Найобговорюванішим питанням на засіданні постійної депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності та фінансів було-формування дохідної частини міського бюджету на 2016 рік. На зустрічі повідомили,- не вистачає 120 мільйонів гривень, щоб сформувати бюджет. Брак коштів виник,-наголошують депутати міськради, бо керівники управлінь міськвиконкому занижують доходи, які отримують від арендарів, представників будівельних підприємств та інших.

Сергій Чередніченко, депутат Полтавської міської ради
 «Ми втрачаємо суми з міського бюджету з неефективної роботи посадовців міськвиконкому, це і недоотримання бюджету в сфері комунального майна, ми розбазарюємо комунальне майно за копійки, а підприємці арендують за копійки, а здають за ринковими цінами.»
 «Це і неотримані гроші з будівництва об»єктів, які будуються в Полтаві»

Чому трапилася така ситуація, члени комісії поставили питання керівникам управлінь міськвиконкому, зокрема Інні Маляренко, начальнику управління майном комунальної власності міста. Проте, вона зазначила, працюють відповідно до чинного законодавства. Члени профільної комісії не задоволені її роботою і сумніваються, що вона відбувається прозоро. Тож вирішили, створити комісію, яка перевірить комунальне майно, яке арендується.

Лайф Інна Маляренко, начальнику управління майном комунальної власності міста
 «В офісі ГО знаходиться політична партія, я Вам відео надав. Ви мені відповіли, там знаходиться ГО. Ви кого дурите, себе, чи громаду? -Нікого ми не дуремо. На Червоноармійській орендує ГО ми ходили, перевіряли, організація там «Турбота» знаходиться»

В ході обговорення дохідної частини бюджету, депутати кажуть,- знайшли вже кошти, які у звіті занизили керівники управлінь міськвиконкому. Вони впевнені, після декількох таких комісій, їх стане набагато більше.

Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
«Ми знайшли вже декілька мільйонів за рахунок яких можна збільшити дохідну частину, а загалом фінансування в потребах міста, а їх безліч»
«900 тисяч закладено управлінням економіки, як об»єктів введених в експлуатацію, об»єктів рухомого майна. Проте, цю цифру в рази, якщо не в 10 занижено, можна не 900 закласти в бюджет, а декілька мільйонів» 00:43:40

Віталій Павлій, депутат Полтавської міської ради
«Коли попрацюєм іще декілька комісій, виявимо ту кількість коштів, яких не вистачає для робіт в місті і в нас буде не дефіцит, а профіцит. І ті питання, які на сьогодні є неможливими, дійсно будуть робочими проектами»

Сергій Чередніченко, депутат Полтавської міської ради наголошує,- міський бюджет необхідно прийняти, але поспішати в цьому питанні не потрібно. Його розглядати мали ще в минулому році, якщо і досі згоди не дійшли, то кілька днів не стануть вирішальними.

Сергій Чередніченко, депутат Полтавської міської ради
«Розмови, що треба прийняти швидко бюджет, бо бюджетними не отримують коштів, це все повна профанація, заводення в кут міської влади, щоб якомога швидше прийняти бюджет, для того, щоб знову красти міський бюджет»
«Поспішне прийняття воно приводить до того, що міський голова добивається, щоб депутати не розібралися в чорних схемах, які працювали в міському бюджеті»

Крім того, на засіданні підтримали електронні петиції «Про зниження тарифів у міському транспорті», «Про початок процесу консервації Кадетського корпусу» та інші. Їх вони розглянуть на черговій сесії міської ради.